Coronavirus salan güçlü grup

Seçkinler tarafından kontrol edilemeyen birini (Trump) Amerika’yı yönetmeye devam etmekten alıkoymak için Coronavirüs’ün seçim yılında serbest bırakıldığı doğruysa, o zaman bunu yapan grup kim? Kim onlar, ne deniyor, onlar hakkında hangi bilgilere sahibiz?

Rothschilds?

Zaten kendileri için bir aşıları olduğunu düşünüyor musunuz?

“Coronavirus salan güçlü grup” üzerine 53 yorum

1. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 16:29:37

2. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 29-09-2020 08:25:29

3. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:15:59

4. Burdur merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:16

5. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 22-10-2020 02:26:32

6. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 59

7. Adıyaman dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Selamlar web sitesi harbiden mükemmel, saolun , Hasan – 359

8. Iğdır dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 211

9. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 449

10. Ağrı dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , ziya – 375

11. Bingöl dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Selam siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 230

12. Edirne dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 25

13. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 16:06:53

14. Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:14:01

15. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 53

16. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 93

17. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 205

18. Erzurum dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 450

19. Iğdır dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 316

20. Adıyaman dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, tebrikler , Aylin – 313

21. İzmir dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Slm sayfan inan ki güzel, şukuladım , emin – 294

22. Aksaray merkezden ben Emine. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-01-2021 22:02:10

23. Mersin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler 19-01-2021 14:56:51

24. Konya dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Mrb web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 443

25. Afyon merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-01-2021 14:48:22

26. Elazığ dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . Mrb bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 323

27. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-01-2021 02:23:30

28. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 228

29. Elazığ dan kimler var. Coronavirus salan güçlü grup . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 136

30. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 419

31. Bu konu : ” Coronavirus salan güçlü grup ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 200

32. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 01:31:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link