Kategoriler
Genel

Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin.

Hepimiz biliyoruz ki, koronavirüs hakkında bir şeyler balık. Toplanmayan sayılar, dünya hükümetinin buna verdiği yanıtlar, medya yutturmaca paniği, fakir üçüncü dünya ülkelerini (İran dışında) etkilememesi, kabataslak videolar, Güney Kore'de neredeyse hiç ölüm vb.

Benim teorim şu ki, tüm bunlar Trump'tan bir kez ve tamamen kurtulmak için sahte bir komplo. O zaman “onlar” koronavirüs üzerindeki zamansız ölümünü / suikastını suçlayabilirler ve insanlar çok fazla soru olmadan kabul ederler.

Herkesi soğuk algınlığının koronavirüs diyerek olduğundan daha tehlikeli olduğuna ikna ettiler. Çin, koz ve ticaret savaşından nefret ettikleri ve istenmeyenleri protesto etmeleri üzerinde daha fazla güç elde ettikleri için oynadı. AB adına hareket eden İtalya da her şeyin kozundan nefret ettikleri için oynuyor. Artık Trump'ın yakın sırdaşları tarafından “kendi kendine karantinaya alma” ile koronavirüs alması için sahne hazırlandı.

Ayrıca Biden gibi seçilemeyecek kadar kötü adaylar yürüten Demokratları da açıklıyor. Rusya kapısı ve sahte sahtekarlık, Trump'ı devirmek gibi bir iş yapmadı. Ama sadece bırakıp ondan bu kadar kolay kurtulmaktan vazgeçmeyeceklerdi. Böylece bütün bunları yarattılar. Bütün virüs sahte ve Trump'a suikast düzenleyecekler.

Siyasi bir şey yapmaya çalışmıyorum ve bu sadece benim teorim. Aşk, nefret veya Trump'a kayıtsız kalmak, ondan kurtulmanın oldukça uygun ve inandırıcı bir yolu olacağını itiraf etmelisiniz.

“Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin.” için 35 yanıt

Antalya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, sağolun 10-03-2020 04:35:38

Osmaniye merkezden ben gaye. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 10-03-2020 13:19:18

Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, twitter da paylaştım 18-03-2020 07:47:59

Mersin merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 05:31:32

Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-04-2020 22:18:10

Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-04-2020 18:35:59

Kars merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 22-04-2020 04:50:58

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, şukuladım 06-05-2020 22:42:21

Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:11:31

Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 03-06-2020 13:22:56

Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, saolun 10-06-2020 10:01:23

Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 03-07-2020 23:27:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir