Hepimiz biliyoruz ki, koronavirüs hakkında bir şeyler balık. Toplanmayan sayılar, dünya hükümetinin buna verdiği yanıtlar, medya yutturmaca paniği, fakir üçüncü dünya ülkelerini (İran dışında) etkilememesi, kabataslak videolar, Güney Kore'de neredeyse hiç ölüm vb.

Benim teorim şu ki, tüm bunlar Trump'tan bir kez ve tamamen kurtulmak için sahte bir komplo. O zaman “onlar” koronavirüs üzerindeki zamansız ölümünü / suikastını suçlayabilirler ve insanlar çok fazla soru olmadan kabul ederler.

Herkesi soğuk algınlığının koronavirüs diyerek olduğundan daha tehlikeli olduğuna ikna ettiler. Çin, koz ve ticaret savaşından nefret ettikleri ve istenmeyenleri protesto etmeleri üzerinde daha fazla güç elde ettikleri için oynadı. AB adına hareket eden İtalya da her şeyin kozundan nefret ettikleri için oynuyor. Artık Trump'ın yakın sırdaşları tarafından “kendi kendine karantinaya alma” ile koronavirüs alması için sahne hazırlandı.

Ayrıca Biden gibi seçilemeyecek kadar kötü adaylar yürüten Demokratları da açıklıyor. Rusya kapısı ve sahte sahtekarlık, Trump'ı devirmek gibi bir iş yapmadı. Ama sadece bırakıp ondan bu kadar kolay kurtulmaktan vazgeçmeyeceklerdi. Böylece bütün bunları yarattılar. Bütün virüs sahte ve Trump'a suikast düzenleyecekler.

Siyasi bir şey yapmaya çalışmıyorum ve bu sadece benim teorim. Aşk, nefret veya Trump'a kayıtsız kalmak, ondan kurtulmanın oldukça uygun ve inandırıcı bir yolu olacağını itiraf etmelisiniz.

Author

102 Comments

1. Antalya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, sağolun 10-03-2020 04:35:38

2. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 10-03-2020 13:19:18

3. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, twitter da paylaştım 18-03-2020 07:47:59

6. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 05:31:32

7. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım

8. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun

9. Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-04-2020 22:18:10

10. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-04-2020 18:35:59

12. Kars merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 22-04-2020 04:50:58

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

16. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, şukuladım 06-05-2020 22:42:21

18. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:11:31

21. Isparta merkezden ben gaye. Selam web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 17-05-2020 14:48:37

22. Bursa merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla hayran edici, şukuladım 21-05-2020 17:30:53

23. Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 03-06-2020 13:22:56

25. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, saolun 10-06-2020 10:01:23

26. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 03-07-2020 23:27:40

27. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

29. Burdur merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 10-07-2020 09:17:45

30. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 11-07-2020 10:18:13

31. Kırıkkale merkezden ben Emine. Mrb web siten yeminle hayran edici, tebrikler 12-07-2020 09:43:16

32. Ordu merkezden ben ziya. Slm siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 18-07-2020 13:06:35

33. Muğla merkezden ben Aylin. Selam web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 21-07-2020 01:42:58

34. Rize merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanki mükemmel, şukuladım 29-07-2020 03:06:03

35. Ankara merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 03:02:37

36. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:23:50

37. Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-08-2020 03:17:59

39. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Mrb siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2020 14:49:15

40. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 04-09-2020 04:23:12

42. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler

43. Trabzon merkezden ben Emine. Mrb siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 16-09-2020 12:46:26

44. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 19-09-2020 19:59:43

45. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

46. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

47. Iğdır merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi inanki iyi, tebrikler 03-10-2020 14:29:22

48. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 489

49. Samsun dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , ali – 168

50. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

51. Tunceli dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 208

52. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 436

53. Kastamonu dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 279

54. Ankara dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , – 243

55. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 482

56. Sakarya merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 20-12-2020 18:49:48

57. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 36

58. Selamlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 264

60. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler , Aylin – 439

61. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım , doruk – 49

62. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

63. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Mrb siten valla hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 493

64. Yalova dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 453

65. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

66. Denizli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 25-01-2021 18:55:55

67. Şırnak dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Selam herkese bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler , gaye – 420

68. Slm sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, saolun , elif yılmaz – 398

70. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 210

71. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Slm paylaşım valla çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 201

72. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 454

73. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun

74. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

75. Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

76. İzmir merkezden ben memo. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 01:50:11

77. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun

78. Giresun dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler , doruk – 390

79. Zonguldak merkezden ben memo. Slm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-03-2021 18:01:12

80. Muğla dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Merhaba sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Emine – 211

81. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

82. Uşak merkezden ben . Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-04-2021 14:54:36

83. Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım

84. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, şukuladım 10-05-2021 20:02:55

85. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım

86. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Selam siteniz cidden hayran edici, sağolun , emin – 295

87. Van dan kimler var. Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. . Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , – 386

88. Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

89. Bu konu : ” Coronavirus Trump'tan Kurtulmak İçin Bir Komplo. Trump'ın bir sonraki yakalamasını izleyin. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 153

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link