Kategoriler
Genel

Coronavirus: VS’yi açmak açmıyor

Bu yüzden sürekli kırmızı devletlerin yeniden açıldığını ve mavi devletlerin yaz ortasına kadar kilitli kalmaya çalıştıklarını görmekten gerçekten bıktım. Bunu neden yaptıkları hakkında bir fikrimiz var mı?

Virüs ve DSÖ ile Çin ve Fauci’nin devam etmesine neden olan ve bundan para kazanan tüm bokları anlıyorum. Hidroksikloin (yazım?) ‘Nın tehlikeli olduğu için neler yapıldığını anlıyorum çünkü para kazanmak için çok ucuz.

Yine de anlayamadığım şey kırmızı ve mavi devletler arasındaki bölünmedir. Mavi devletlerin insanları sinirlendirip gereğinden fazla kapalı kalarak ne kazanması gerekir? Fauci ile siding yapıyorlar ve bir aşı için mi yoksa daha pahalı bir tedavi için mi gecikmeye çalışıyorlar? Aklıma gelen tek şey bu.

Bununla ilgili tüm düşüncelerinizi duymak isterim ve eğer diğer teorilerimi sorguluyorsanız, bunu anlamak için çok hızlı bir araştırma yapmanız yeterlidir.

Gönderen … Ashekyu
[comments]

“Coronavirus: VS’yi açmak açmıyor” için 12 yanıt

Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-05-2020 22:19:30

Ankara merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 21-05-2020 22:23:22

Trabzon merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-05-2020 20:47:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir