Kategoriler
Genel

Coronavirüsün Gümüş Astarı

Bu virüsün yaptığı harika şey bana insanların kötülüklerini ve gerçek kişiliklerini gösteriyor. Sadece belediye başkanlarımız ve valilerimiz gibi iktidardaki insanlar değil, yakınımdaki insanların bile gerçek renklerini ortaya çıkardı. Haklarını protesto ettikleri için başkalarına nasıl hırpalandıkları ve televizyonun onlara söylediği korkuya yenik düştükleri. DSÖ gibi insanların geçtiği tarihin, skandalların ve ilaçlarla yapılan skandalların kar sağlamak için farkında değiller. Ağın politikacılar, medikal endüstrisi ve hatta ilgili taraflarla ne kadar yaygın olduğunu bilmiyorlar. Milyonların işsiz olduğu halde bir şekilde siyasi mesleklerinin önemli olduğu düşünülürse, temel / zorunlu olmayan görevlerin büyük bir çelişki olduğunu düşünmüyorlar, çünkü bu ülkenin iyiliği için.

Özetle, bu hem ön bahçede hem de arka bahçede çim yılanları ortaya çıkardı. Ve tüm yılanlar gibi, seni ısırmak isteyenler, kafaları kesilmeli ve çimlerin hepsi yanmalı, böylece tekrar saklanmamalıdır. Umarım tüm ülkelerin nüfusu haklarını korkuya dayalı bir kilitlenme için otobüsün altına kim atmıştır. Özellikle Amerika’da, bu zamanı sizi kontrolün altına boğmak için kullanan her politikacı bir sonraki seçim döngüsünde görevden alınmalı ve sevdikleriniz olduğunu düşündüğünüz ancak özgürlüklerini koyanlara zarar verirken haklarının sunulmasını savundu korkudan … onlara yakından bakın, çünkü tek yapmanız gereken sizi arkadan bıçaklayan ilk kişi olacaklar. korku onları uydurmak için.

Yolunuz açık olsun.

… TheMidusTouch tarafından gönderildi
[comments]

“Coronavirüsün Gümüş Astarı” için 22 yanıt

Kırşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 05-05-2020 00:55:41

Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 02:26:29

Nevşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-05-2020 05:30:30

Ordu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, tebrikler 05-05-2020 18:52:42

Aksaray merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-05-2020 22:12:27

Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 03:35:29

Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 14-05-2020 08:13:33

Amasya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:34:29

İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:34:39

Konya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:34:54

Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım 20-05-2020 08:54:56

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım 21-05-2020 11:51:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir