Cotton Patch Cafe gerçek mi?

Cotton Patch Cafe’nin (CPC) aslında kara para aklama için bir cephe olduğunu düşünüyorum. Orada çalışan / yemek yiyen ya da tanıdığım kimseyle hiç tanışmadım. Bunu ilk kez fark ettim ve benim SO’m ve ikimiz de bunun olmadığı konusunda hemfikir olduk. Bir yanılsama olmalı, kapıdan içeri girdiğinde sadece bir boşluk var. Bu veya kara para aklama. Her biri eşit derecede olasıdır.

İşleri daha tuhaf hale getirmek için SO’nun annesiyle akşam yemeği yedik ve TBM’yi sevdiğini söyledi. Pek çok kez dalgınlıkla görmemize ve aniden bize bahsetmesine rağmen ilk kez fark etmemiz garip. Annesi yemek sipariş etti, bu yüzden gerçekten var olduğuna dair bir kanıt yok. O ya da işin içinde.

TLDR; Cotton Patch Cafe bir yanılsamadır. İçeride boşluktan başka bir şey yok.

“Cotton Patch Cafe gerçek mi?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 73

2. Aksaray dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . selamun aleyküm web siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 245

3. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-02-2021 11:03:46

4. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 09-02-2021 11:06:08

5. Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, saolun 09-02-2021 11:14:42

6. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 483

7. Aksaray merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 09-02-2021 11:29:32

8. Mersin dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Mrb web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Emine – 36

9. Edirne dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 288

10. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , – 309

11. Bayburt dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 75

12. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hayran edici, face de paylaştım , ali – 55

13. Yalova dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link