Cotton Patch Cafe’nin (CPC) aslında kara para aklama için bir cephe olduğunu düşünüyorum. Orada çalışan / yemek yiyen ya da tanıdığım kimseyle hiç tanışmadım. Bunu ilk kez fark ettim ve benim SO’m ve ikimiz de bunun olmadığı konusunda hemfikir olduk. Bir yanılsama olmalı, kapıdan içeri girdiğinde sadece bir boşluk var. Bu veya kara para aklama. Her biri eşit derecede olasıdır.

İşleri daha tuhaf hale getirmek için SO’nun annesiyle akşam yemeği yedik ve TBM’yi sevdiğini söyledi. Pek çok kez dalgınlıkla görmemize ve aniden bize bahsetmesine rağmen ilk kez fark etmemiz garip. Annesi yemek sipariş etti, bu yüzden gerçekten var olduğuna dair bir kanıt yok. O ya da işin içinde.

TLDR; Cotton Patch Cafe bir yanılsamadır. İçeride boşluktan başka bir şey yok.

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 73

2. Aksaray dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . selamun aleyküm web siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 245

3. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

4. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-02-2021 11:03:46

5. Gürbüz Reply

Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 09-02-2021 11:06:08

7. Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, saolun 09-02-2021 11:14:42

8. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 483

9. Aksaray merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 09-02-2021 11:29:32

10. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

12. Mersin dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Mrb web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Emine – 36

13. Edirne dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 288

14. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , – 309

15. Bayburt dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 75

16. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hayran edici, face de paylaştım , ali – 55

17. Yalova dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 56

18. Mrb sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 434

20. Kilis merkezden ben mehmet. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 04-03-2021 14:45:16

21. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, teşekkürler

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , Gürbüz – 12

23. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Selam siten inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 402

24. Kırklareli merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler 01-04-2021 17:46:37

25. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun

26. Kars dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Merhaba siten inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 206

27. Çankırı dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 118

28. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 181

29. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 244

30. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler , doruk – 120

31. İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2021 12:30:09

32. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

33. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 253

35. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

36. Bu konu : ” Cotton Patch Cafe gerçek mi? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 261

37. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 09-06-2021 16:35:53

38. Batman merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 14-06-2021 07:37:22

39. Karaman merkezden ben ahmet. Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 16-06-2021 16:35:04

40. Ordu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, şukuladım 22-06-2021 23:01:47

41. Samsun dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Selam paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ali – 242

42. Bayburt dan kimler var. Cotton Patch Cafe gerçek mi? . Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link