Covfefe Anlamı

Covfefe’

(“cuv – fee-fae” olarak telaffuz edilir) “Sonunda kazanırız” için bir Antediluvian terimidir. Adem oğulları tarafından, insanın yoldan sapmasına neden olan düşmüş şeytani eylemlere karşı demiryolu kurmak için yaygın olarak kullanılıyordu.

Dün gece bir röportajla karşılaştım. Başkan Trump’ın bu kelimeyle yaptığı tweet’in öyküsünü anlatıyor covfefe. 15:45 – röportaj iyi, covfefe açıklaması yaklaşık – 15:45

“Covfefe Anlamı” üzerine 49 yorum

1. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 00:09:28

2. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 19-07-2020 08:37:30

3. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-08-2020 08:19:03

4. Van merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:07:39

5. Düzce merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 18:35:22

6. Konya dan kimler var. Covfefe Anlamı . Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 195

7. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 327

8. Ordu dan kimler var. Covfefe Anlamı . Selam web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 417

9. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 500

10. Karaman dan kimler var. Covfefe Anlamı . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 409

11. Sivas dan kimler var. Covfefe Anlamı . Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 74

12. Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:16:57

13. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , Hasan – 97

14. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 175

15. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 419

16. Mardin merkezden ben banu. Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:38:36

17. Kastamonu dan kimler var. Covfefe Anlamı . Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 463

18. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 429

19. Bu konu : ” Covfefe Anlamı ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 320

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link