Kategoriler
Genel

Covid 19 (açıkça) sahte

hükümet bunu yapıyor. Bu bok Demokrat’ın kontrol ettiği bölgelerde oluyor. Şimdi ….. Sıkıyönetim ilan edilebilir (Ayaklanma Yasası) ÇÜNKÜ Dems bu kötü olsun izin var. Seattle’a ÇOK güzel bir örnek olarak bakın. Yani ….. özünde ….. kırmızı hap. Ve bu noktada ne? POTU5, yerel yönetimlere ve Eyalet hükümetlerine şiddeti bastırmak için HERŞEY fırsat veriyor. Bir noktada harekete geçmeye zorlanacak. Ve bunun için suçlanamaz. CHAZ’a bak. Onlar gerçek faşistler. Diyelim ki tüm bu süre boyunca silahlara, sınırlara, militan polise karşı oldular …

BU bir tesadüf DEĞİLDİR.

Düşmanlarınızı suçlu olduğunuz şeyle suçlayın. Ve son birkaç hafta sizi POTUS’un doğru olabileceğini kabul etmeye zorladı. Ve neden? Çünkü son birkaç hafta tüm ABD Demokratlarını ve solcu gerçek renkleri gösteriyor.

Covid, solcular tarafından destek almaya çalışmak ve Mail-In oylarını zorlamak için kullanılan bir aldatmacadır. ((())) Artık oyları elektronik olarak kolayca çalamazlar ve çeviremezler. İyi adamlar bu alanda büyük adımlar attı. Bu yüzden Mail-In, aynı gün kayıt ve oy pusulası için baskı. Miting için 1 milyondan fazla bilet sipariş edildi.

Covid’in bir kısmı mitingleri ortadan kaldırıyordu. Mitingler, tüm kavramı yıkmanın basit, etkili ve DÜRÜST bir yoludur. Her miting, nerede olursa olsun, ne kadar popüler olduğunu gösterir. Bu ve onun mesajını doğrudan Amerikan halkına iletmesini engellemeye yardımcı oldu. Mevcut her ortam filtresini atladı. Ve ne oldu? İnsanlar demokrasiyi umursamamaya başladılar, Demokratlar’ın vurduğu ekonomiyi devletlerin kapalı kalmasını ve serbest bırakılmasını talep ettiler. Ters etki solcuların bankacılık yapıyordu. Şimdi elimizde ayaklanmalar var. Peki …. “sağlık uzmanları” ve Demokratlar şimdi ne diyor? Onlar size bir aile barbekü için bilet verecek, ama insanların yağma ve yanık izin. Covid covid, ırkçı polisleri ve ırkçı Trump’ı protesto etmediği sürece bir sonraki adımın ne olacağını düşünüyorsun? Zaten başladı ….. geçen hafta başladı …. süper korkunç İkinci Dalga! Oh hayır, şimdi kilitlememiz gerekecek ….. oy vermek için mail atmalıyız! İnsanlar protesto etmek için binlerce toplanacak …… ama oğlan eminim dışarı çıkıp oy kullanamazlar, bu tehlikeli çünkü COVID!

Sözlerimi işaretle, bu (((Onların))) oyun olacak. İşe yaramayacak. Bütün bu noktalar orada. İnsanlar THANKFULLY onları bir araya getirmeye başlıyor ve onları görmeye daha açık hale geliyorlar.

Şimdi mitingler ve geleneksel parti üyelerinin son birkaç hafta sonra nasıl hissetmesi gerektiği hakkında her şeyi ele alalım …… medyaya dikkatimi çeken ….. BIDEN’in Trump’ı taşıdığını söylüyorlar anketlerde.

“Covid 19 (açıkça) sahte” için 28 yanıt

Elazığ merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-06-2020 21:48:46

Aksaray merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 23:49:46

İzmir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-06-2020 03:33:15

Muş merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 05:44:02

İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, saolun 09-07-2020 00:28:06

Sakarya merkezden ben mehmet. Selam web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 15:00:24

Kastamonu merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 18-07-2020 08:56:49

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun 25-07-2020 00:57:09

Burdur merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-08-2020 23:29:42

Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 10-08-2020 07:32:13

Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 00:12:29

Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 21-08-2020 15:39:14

Antalya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 25-08-2020 08:43:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir