Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir.

Covid-19 aka Sars2 patojeni sahtedir. Bir aldatmaca. Hiçbir ABD üniversitesi tükürükte bu patojeni tanımlamamıştır. O sahtedir. Terörizmdir. İnanmıyor musun? Kendin için bak. Dr. Fraud-See’nin NIAID’i bu patojeni sihirli bir şekilde görebilen tek kişi olsa da, yalanlarını bile doğru anlayamıyor.

Sars2 olarak da bilinen aynı covid-19 görüntüsünün birkaç farklı “görüntüsü” şöyledir:

İddiaya göre Sars2 Bumpy Yellow Pathogen By NIAID – ölçek eksik

İddiaya göre Sars2 Smooth Orange Pathogen By NIAID tarafından boyut belirtilmemiş

İddiaya göre, NIAID tarafından ölçeklendirilmiş Sars2 dairesel kırmızı kümeler

CDC ve NIAID terörist örgütlerdir. Onlar EN tehlikeli teröristler çünkü yıllarca fark edilmeden gittiler. Bu şekilde yargılanmaları gerekiyor.

Terörist’nin tanımı nedir?

Terörist- siyasi amaçlar uğruna özellikle sivillere karşı yasadışı şiddet ve sindirme kullanan kişi.

Yüz binlerce sağlıklı ABD vatandaşının var olmayan ölümcül bir patojenle dolaştığını iddia etmek terörizmdir.

Terörizmin tanımı nedir?

FBI’a göre:

Ev içi terörizm, bir hükümeti, sivil nüfusu sindirmek veya zorlamak için kişilere veya mülke karşı dış talimat olmaksızın, tamamen Amerika Birleşik Devletleri veya Porto Riko’da yerleşik ve faaliyet gösteren bir grup veya bireyin yasa dışı güç veya şiddet kullanma veya kullanma tehdididir. veya politik veya sosyal hedeflerin ilerletilmesi için herhangi bir bölümü.

CDC, ABD Hükümetine karşı bir aldatmaca yapıyor. Bir aldatmaca suçtur.

Aldatmaca nedir?

(1) Genel olarak. – Bu tür bilgilere makul olarak inanılan ve bu tür bilgilerin bir faaliyetin gerçekleştiğini, gerçekleştiğini veya gerçekleşeceğini gösterdiği durumlarda yanlış veya yanıltıcı bilgi iletme niyetiyle herhangi bir davranışta bulunan kişi bu başlığın 2, 10, 11B, 39, 40, 44, 111 veya 113B bölümlerinin, 1954 Atom Enerjisi Yasasının 236. maddesinin (42 USC 2284) veya 46504. bölümün ikinci cümlesi 46502’nin ihlali, Bölüm 46505 (b) (3) veya (c), cinayet veya cinayete teşebbüs söz konusuysa 46506. madde veya başlık 49, 60123 (b).

(A) bu sıfatla para cezası veya 5 yıldan fazla olmamak üzere hapis cezası veya her ikisi;

(B) ciddi bedensel yaralanma ile sonuçlanırsa, bu başlık altında para cezasına çarptırılır veya 20 yıldan fazla olmamak üzere hapis veya her ikisi; ve

(C) ölümle sonuçlanırsa, bu başlık altında para cezasına çarptırılır veya ömür boyu herhangi bir sayıda yıl hapis veya her ikisi.

CDC ve NIAID terörist gruplardır. Sars2 patojeni sahtedir. PCR test sonuçları anlamsız ve yanıltıcıdır. Bunun amacı korkuya neden olmak, politikacıları ikna etmek ve ABD vatandaşlarını korkutmak ve yıldırmaktır.

Bu örgütler ne zaman adaletle karşılaşacak? Neden bu kadar uzun süredir cezasız kalıyorlar?

FreeThePeople

“Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir.” üzerine 66 yorum

1. Rize merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, tebrikler 09-10-2020 19:27:41

2. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 09-10-2020 20:56:37

3. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler 15-10-2020 19:44:17

4. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 294

5. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 140

6. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 105

7. Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 22-10-2020 15:48:06

8. Konya dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 126

9. Çorum dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 379

10. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , hatice – 496

11. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 134

12. Yozgat dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 358

13. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, saolun , doruk – 313

14. Adana dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 122

15. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 304

16. Bursa dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Selam herkese siten vallaha billaha güzel, tebrikler , memo – 20

17. Niğde merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-12-2020 18:37:07

18. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 16-12-2020 09:50:00

19. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 469

20. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Mrb siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 78

21. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 132

22. Iğdır merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 06-01-2021 23:13:29

23. Bilecik merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 11-01-2021 20:13:53

24. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 337

25. Bolu dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 270

26. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 03:26:11

27. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, tebrikler , memo – 475

28. Yozgat merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-01-2021 09:38:22

29. Kilis dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Slm sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 363

30. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 497

31. Elazığ dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım , ziya – 411

32. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım 19-01-2021 08:41:32

33. Sivas dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Merhabalar sayfan ciddiyim iyi, teşekkürler , emin – 416

34. Gümüşhane dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 430

35. Eskişehir dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, şukuladım , ziya – 166

36. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 26-01-2021 09:33:30

37. Düzce dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 98

38. Karabük dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 392

39. Kastamonu dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . Selamlar web siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 9

40. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 210

41. Antalya dan kimler var. Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. . selam arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, saolun , – 67

42. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi iyi, saolun , ali – 401

43. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 195

44. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 239

45. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 123

46. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 04:00:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link