Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir.

Covid-19 aka Sars2 patojeni sahtedir. Bir aldatmaca. Hiçbir ABD üniversitesi tükürükte bu patojeni tanımlamamıştır. O sahtedir. Terörizmdir. İnanmıyor musun? Kendin için bak. Dr. Fraud-See’nin NIAID’i bu patojeni sihirli bir şekilde görebilen tek kişi olsa da, yalanlarını bile doğru anlayamıyor.

Sars2 olarak da bilinen aynı covid-19 görüntüsünün birkaç farklı “görüntüsü” şöyledir:

İddiaya göre Sars2 Bumpy Yellow Pathogen By NIAID – ölçek eksik

İddiaya göre Sars2 Smooth Orange Pathogen By NIAID tarafından boyut belirtilmemiş

İddiaya göre, NIAID tarafından ölçeklendirilmiş Sars2 dairesel kırmızı kümeler

CDC ve NIAID terörist örgütlerdir. Onlar EN tehlikeli teröristler çünkü yıllarca fark edilmeden gittiler. Bu şekilde yargılanmaları gerekiyor.

Terörist’nin tanımı nedir?

Terörist- siyasi amaçlar uğruna özellikle sivillere karşı yasadışı şiddet ve sindirme kullanan kişi.

Yüz binlerce sağlıklı ABD vatandaşının var olmayan ölümcül bir patojenle dolaştığını iddia etmek terörizmdir.

Terörizmin tanımı nedir?

FBI’a göre:

Ev içi terörizm, bir hükümeti, sivil nüfusu sindirmek veya zorlamak için kişilere veya mülke karşı dış talimat olmaksızın, tamamen Amerika Birleşik Devletleri veya Porto Riko’da yerleşik ve faaliyet gösteren bir grup veya bireyin yasa dışı güç veya şiddet kullanma veya kullanma tehdididir. veya politik veya sosyal hedeflerin ilerletilmesi için herhangi bir bölümü.

CDC, ABD Hükümetine karşı bir aldatmaca yapıyor. Bir aldatmaca suçtur.

Aldatmaca nedir?

(1) Genel olarak. – Bu tür bilgilere makul olarak inanılan ve bu tür bilgilerin bir faaliyetin gerçekleştiğini, gerçekleştiğini veya gerçekleşeceğini gösterdiği durumlarda yanlış veya yanıltıcı bilgi iletme niyetiyle herhangi bir davranışta bulunan kişi bu başlığın 2, 10, 11B, 39, 40, 44, 111 veya 113B bölümlerinin, 1954 Atom Enerjisi Yasasının 236. maddesinin (42 USC 2284) veya 46504. bölümün ikinci cümlesi 46502’nin ihlali, Bölüm 46505 (b) (3) veya (c), cinayet veya cinayete teşebbüs söz konusuysa 46506. madde veya başlık 49, 60123 (b).

(A) bu sıfatla para cezası veya 5 yıldan fazla olmamak üzere hapis cezası veya her ikisi;

(B) ciddi bedensel yaralanma ile sonuçlanırsa, bu başlık altında para cezasına çarptırılır veya 20 yıldan fazla olmamak üzere hapis veya her ikisi; ve

(C) ölümle sonuçlanırsa, bu başlık altında para cezasına çarptırılır veya ömür boyu herhangi bir sayıda yıl hapis veya her ikisi.

CDC ve NIAID terörist gruplardır. Sars2 patojeni sahtedir. PCR test sonuçları anlamsız ve yanıltıcıdır. Bunun amacı korkuya neden olmak, politikacıları ikna etmek ve ABD vatandaşlarını korkutmak ve yıldırmaktır.

Bu örgütler ne zaman adaletle karşılaşacak? Neden bu kadar uzun süredir cezasız kalıyorlar?

FreeThePeople

“Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir.” üzerine 11 yorum

1. Rize merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, tebrikler 09-10-2020 19:27:41

2. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 09-10-2020 20:56:37

3. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler 15-10-2020 19:44:17

4. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 294

5. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 140

6. Bu konu : ” Covid-19 Aldatmacası Amerikan Halkına Yönelik Bir Terörist Saldırıdır. CDC ve NIAID Teröristtir. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 105

Yorum yapın