ABD’de şu anda üç aşı var.

ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), iki COVID-19 aşısı, Pfizer / BioNTech COVID-19 aşısı ve Moderna COVID-19 aşısı için acil kullanım izni verdi.

Bu aşılar mRNA aşılarıdır. Bu, RNA’nızın davranışını değiştirerek çalıştıkları anlamına gelir. RNA ve DNA, yaşamın ve tüm canlıların temel yapı taşlarıdır. MRNA’daki m, MESAJLAŞMA anlamına gelir. Aşılar, vücut RNA’sının mesajlaşma sistemine müdahale ederek çalışır.

Ancak Johnson ve Johnson, başka bir COVID-19 aşısı için FDA onayına yaklaşıyor. Bu aşı mRNA tipi değil. Aksine, vücuda aşı yoluyla eklenen bozulmuş virüslere normal vücut tepkisini kullanan geleneksel tiptir. Bu nedenle Johnson & Johnson aşısı, insanların mRNA aşıları hakkında sahip olduğu eleştirilerin çoğunu taşımamaktadır.

Author

27 Comments

1. Şırnak dan kimler var. COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 134

2. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 243

3. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , Emine – 141

4. Osmaniye dan kimler var. COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 318

5. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 01-02-2021 05:01:10

6. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 112

7. Niğde dan kimler var. COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 55

8. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Kocaeli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-02-2021 20:06:32

10. Karabük dan kimler var. COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar . selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, şukuladım , memo – 130

11. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 20:21:49

12. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Slm sayfanız cidden güzel, tebrikler , ali – 201

13. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 315

14. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 21:53:57

16. Adana merkezden ben ali. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 13-02-2021 00:33:11

17. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2021 21:26:21

18. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 26-02-2021 09:04:12

19. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Burdur merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:56:57

21. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 135

22. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, sağolun , Gürbüz – 70

23. Antalya merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler 14-04-2021 00:54:20

24. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 465

25. Bu konu : ” COVID-19 Aşıları: mRNA ve Geleneksel yollar ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle güzel, tebrikler , doruk – 171

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link