MSM ve Sosyal Medya, en çok ödeyen ve gündem iplerini çekenlerin tarafını tutacak. Söylediler İnsanlar Bu “Aşılar”, hiçbir fikirleri olmadığında veya uzun vadeli sağlık etkilerine sahip olduklarında güvenlidir.

Kaç kez bu aşının kısa sürede öldüğüne dair bir raporu okudunuz veya tanık oldunuz? 24 saat içinde bile aşı ile ilgili olmadığını söylüyorlar.

İnsanlar temsilcilerine ve senatörlerine baskı yapmaya başlaması gerekiyor.

Author

7 Comments

1. Denizli merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2021 15:17:46

2. Bursa dan kimler var. COVID-19 “Aşıları” Tarafından Zarar Gören ve Hatta Öldürülen ABD Vatandaşlarının Kongre Üyelerine mektup göndermeleri gerekmektedir. Neler olduğunu bilmeliler. Bu arada MSM ve Sosyal Medya, COVID-19 “Aşıları” için acı çekmeyi ve ölümü savunuyor. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, tebrikler , – 67

3. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-03-2021 12:08:51

5. Bu konu : ” COVID-19 “Aşıları” Tarafından Zarar Gören ve Hatta Öldürülen ABD Vatandaşlarının Kongre Üyelerine mektup göndermeleri gerekmektedir. Neler olduğunu bilmeliler. Bu arada MSM ve Sosyal Medya, COVID-19 “Aşıları” için acı çekmeyi ve ölümü savunuyor. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten hayran edici, saolun , – 386

6. Bingöl dan kimler var. COVID-19 “Aşıları” Tarafından Zarar Gören ve Hatta Öldürülen ABD Vatandaşlarının Kongre Üyelerine mektup göndermeleri gerekmektedir. Neler olduğunu bilmeliler. Bu arada MSM ve Sosyal Medya, COVID-19 “Aşıları” için acı çekmeyi ve ölümü savunuyor. . Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 418

7. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link