Bu, MSM kanallarında pek paylaşılmayan bir şey. Birisi COVID-19 “Aşısını” aldığında sorumluluktan vazgeçer ve sorumluluğu üstlenir. Kitleler bunun güvenli olduğuna ve uzun vadeli bir etkisinin olmadığına inanarak kandırılıyor.

Author

28 Comments

1. Edirne merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, sağolun 05-04-2021 11:10:37

2. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

4. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 18-04-2021 01:52:59

5. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 350

6. Elazığ dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 17

7. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 495

8. Gürbüz Reply

Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Bilecik merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 27-04-2021 10:20:34

10. Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler

11. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 07-05-2021 04:03:09

12. Bingöl dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , mehmet – 386

13. Niğde dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun , hatice – 24

14. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 175

15. Gümüşhane dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , ziya – 407

16. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , memo – 390

17. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sağolun , doruk – 32

18. Isparta merkezden ben ziya. Mrb sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 08-06-2021 21:49:37

19. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 124

22. Kırklareli merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 28-06-2021 15:36:50

23. Tunceli dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . Selam herkese sayfanız harbiden iyi, saolun , Emine – 9

24. Siirt dan kimler var. COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 420

25. Bu konu : ” COVID-19 “Aşısı” alanların tümü Kalıcı Olarak Sterilize edilebilir ve bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Denemeye razı oldular ve haklarından vazgeçtiler. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 493

26. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

27. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 11:28:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link