Kategoriler
Genel

COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR …

İncil kehanetine giren birçok komplo teorisyeni ve Hıristiyan, COVID-19 aşısının nasıl Canavarın Markası olacağından bahsediyor. Ancak bu, bir aşı yapılmadığını (bildiğimiz) dikkate alındığında oldukça esnektir. İkincisi, Canavarın İşareti alış ve satışla ilgilidir (Vahiy 13: 16-18). İkincisi bunun en büyük nedeni bu aşı büyük olasılıkla Canavarın İşareti değildir.

Elbette o noktaya gelebilir. Hükümetler veya belki de dünya çapında bir yönetici, hepsini satın almadan veya satamayacakları bir aşıda teknoloji yoluyla sağ eline veya alnına damgasını vurmaya zorlayabilir. Böyle bir şey kehaneti daha iyi doldurur. Ancak bu noktaya gelmek için, tek bir dünya para birimi / ekonomik sistem ve tek bir dünya hükümeti gibi çok daha fazlasının olması gerektiğine inanıyorum. Bu yapımda bir süre gibi görünüyor ama belki yanılıyorum.

Başka bir notta. Bu teoriyi iten insanlar asla gerçekten bir çözüm sunmazlar. Bizi sevgi dolu bir şekilde, Yaradan’ın kabul edilebilir bulacağı şekilde köleleştirmeye çalışacak kötü hükümetle nasıl savaşabiliriz? Şu anda dünya çapında gördüğümüz tüm hükümetler biçiminde faaliyette bulunan yozlaşmış sisteme dayanarak bu gelecek işaretine nasıl hazırlanabiliriz?

Elbette bu soruların cevaplarını bilinçli ve İncil’de (özellikle dört İncil’de) bulabiliriz. Dört İncil, İsa’nın öğretilerinin bulunduğu yer. Dünyanın temelini sarsan gerçeğin öğretileri. İsa para için çalışmamak ve satın aldığı şeyleri öğretmek ve bunun yerine sahip olduğumuz her şeyi paylaştığımız Tanrı’nın krallığını aramak gibi şeyleri öğretir. Ya da öteki yanağı çevirip öldürülürken düşmanlarımızı sevmek. Tanrısallık ve teoloji hakkında o kadar endişeli değilim, Yaratıcımız İsa aracılığıyla şaşırtıcı bir gerçek gösterdi ve O’nun içindeki kötülükle savaşmayı düşündüğü her şeyi dikkate almalıyız.

“COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR …” için 29 yanıt

Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 02-07-2020 05:36:47

Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2020 22:41:49

Balıkesir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 16-07-2020 17:39:40

Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sağolun 24-07-2020 04:39:42

Osmaniye merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 06-08-2020 22:09:08

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 12-08-2020 20:02:50

Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 19:26:03

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 09:58:25

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 17-09-2020 03:33:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir