İncil kehanetine giren birçok komplo teorisyeni ve Hıristiyan, COVID-19 aşısının nasıl Canavarın Markası olacağından bahsediyor. Ancak bu, bir aşı yapılmadığını (bildiğimiz) dikkate alındığında oldukça esnektir. İkincisi, Canavarın İşareti alış ve satışla ilgilidir (Vahiy 13: 16-18). İkincisi bunun en büyük nedeni bu aşı büyük olasılıkla Canavarın İşareti değildir.

Elbette o noktaya gelebilir. Hükümetler veya belki de dünya çapında bir yönetici, hepsini satın almadan veya satamayacakları bir aşıda teknoloji yoluyla sağ eline veya alnına damgasını vurmaya zorlayabilir. Böyle bir şey kehaneti daha iyi doldurur. Ancak bu noktaya gelmek için, tek bir dünya para birimi / ekonomik sistem ve tek bir dünya hükümeti gibi çok daha fazlasının olması gerektiğine inanıyorum. Bu yapımda bir süre gibi görünüyor ama belki yanılıyorum.

Başka bir notta. Bu teoriyi iten insanlar asla gerçekten bir çözüm sunmazlar. Bizi sevgi dolu bir şekilde, Yaradan’ın kabul edilebilir bulacağı şekilde köleleştirmeye çalışacak kötü hükümetle nasıl savaşabiliriz? Şu anda dünya çapında gördüğümüz tüm hükümetler biçiminde faaliyette bulunan yozlaşmış sisteme dayanarak bu gelecek işaretine nasıl hazırlanabiliriz?

Elbette bu soruların cevaplarını bilinçli ve İncil’de (özellikle dört İncil’de) bulabiliriz. Dört İncil, İsa’nın öğretilerinin bulunduğu yer. Dünyanın temelini sarsan gerçeğin öğretileri. İsa para için çalışmamak ve satın aldığı şeyleri öğretmek ve bunun yerine sahip olduğumuz her şeyi paylaştığımız Tanrı’nın krallığını aramak gibi şeyleri öğretir. Ya da öteki yanağı çevirip öldürülürken düşmanlarımızı sevmek. Tanrısallık ve teoloji hakkında o kadar endişeli değilim, Yaratıcımız İsa aracılığıyla şaşırtıcı bir gerçek gösterdi ve O’nun içindeki kötülükle savaşmayı düşündüğü her şeyi dikkate almalıyız.

Author

99 Comments

1. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 29-06-2020 06:51:32

2. Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 02-07-2020 05:36:47

4. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

5. Selam web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

6. Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2020 22:41:49

7. Balıkesir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 16-07-2020 17:39:40

8. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım 20-07-2020 01:07:19

9. Bayburt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, şukuladım 20-07-2020 10:11:18

10. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sağolun 24-07-2020 04:39:42

12. Rize merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-08-2020 00:35:07

13. Osmaniye merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 06-08-2020 22:09:08

14. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 12-08-2020 20:02:50

15. Tokat merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler 14-08-2020 06:03:19

16. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 14-08-2020 12:41:46

17. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım

18. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

19. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 19:26:03

20. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler 30-08-2020 03:43:45

21. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun

22. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sağolun

23. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 09:58:25

24. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 17-09-2020 03:33:04

26. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım

28. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. Elazığ merkezden ben mehmet. Slm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 27-09-2020 13:54:03

30. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:26:03

31. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, sağolun 02-10-2020 11:50:10

32. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 446

33. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 10

34. Niğde dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamın aleyküm siten valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 385

35. Uşak dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Mrb web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 201

36. Aksaray merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun 30-10-2020 22:01:14

37. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 10

38. Elazığ dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 428

39. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, saolun , Aylin – 392

40. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 273

41. Yalova dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Slm bu web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler , gaye – 394

42. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 5

43. Sakarya merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten yeminle güzel, teşekkürler 20-11-2020 02:38:50

44. Kırklareli dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 439

45. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler

46. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-11-2020 03:38:42

47. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

48. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, tebrikler

49. Merhaba sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

50. Mersin dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 435

51. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 229

52. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 32

53. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden güzel, sağolun , Aylin – 84

54. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler , ahmet – 478

55. Adıyaman dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 221

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 151

57. Antalya merkezden ben gaye. Mrb web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 01:02:36

58. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 423

59. Bitlis dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 427

60. elif yılmaz Reply

Selam siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

61. Yozgat merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 05:48:08

62. Sinop dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Merhaba paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 143

63. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 38

64. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 32

65. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

66. Kastamonu dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 89

67. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 486

68. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 04-02-2021 19:45:00

69. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 416

70. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 23:56:39

71. Hatay dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 240

72. Gümüşhane merkezden ben . Selam siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 23-02-2021 15:52:39

73. Bilecik merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 23:52:39

74. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

75. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 01:20:50

76. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, tebrikler , mehmet – 233

77. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun

78. Iğdır dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 419

79. Selamlar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

80. Samsun merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, tebrikler 10-04-2021 14:46:45

81. Malatya dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 165

82. Muğla dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Slm paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 301

83. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 88

84. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 276

85. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 495

86. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , banu – 309

87. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 290

88. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 318

89. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 112

90. Hatay dan kimler var. COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … . Mrb web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 145

91. Bu konu : ” COVID-19 aşısı büyük olasılıkla Canavarın İşareti DEĞİLDİR … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , Aylin – 102

92. Bitlis merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 11-05-2021 05:25:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link