Kelimenin tam anlamıyla, her dozdan sonra her 6 ayda bir veya bir yılda bir yaptırmanız gereken bir aşıyı hiç duymadım.

Bir aşı, “antikor üretimini uyarmak ve bir hastalığın nedensel ajanı, ürünleri veya sentetik bir ikame maddesinden hazırlanan bir veya birkaç hastalığa karşı bağışıklık sağlamak için kullanılan ve hastalığı indüklemeden bir antijen görevi görecek şekilde tedavi edilen bir maddedir. ” (Kaynak: Oxford Languages)

Bu “aşı” bağışıklık sağlamaz. Herkes onu aldıktan sonra hala COVID alabileceğinizi bilir. Bu gerçekten bir aşı olsaydı, hastalık ortadan kaldırılırdı (veya en azından ciddi şekilde azalırdı).

Bağışıklık güçlendirici. Hepsi bu kadar, eğer bu bile.

Başka düşünceleri duymak için merak ediyorum, ne diyorsun?

Author

39 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler

2. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 25-04-2021 23:09:50

5. Kastamonu dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 273

6. Adıyaman dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 180

7. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-04-2021 12:33:10

8. Bilecik merkezden ben . Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2021 09:33:06

9. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler

10. Erzincan dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 78

11. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , gaye – 239

12. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 290

13. Erzincan dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 460

14. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 460

15. Manisa dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Mrb siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 288

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

17. Edirne merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-05-2021 01:38:25

18. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 113

20. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım

21. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

22. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Isparta merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 01:21:17

24. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 293

25. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Slm web siten valla iyi, face de paylaştım , memo – 339

26. Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

27. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 458

28. Artvin merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-06-2021 02:16:54

29. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 23-06-2021 06:58:08

30. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 204

31. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 259

32. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

33. Erzurum dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Mrb web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 141

34. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, şukuladım , banu – 135

35. elif yılmaz Reply

Slm siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

36. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 75

37. Bingöl dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 220

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link