Kelimenin tam anlamıyla, her dozdan sonra her 6 ayda bir veya bir yılda bir yaptırmanız gereken bir aşıyı hiç duymadım.

Bir aşı, “antikor üretimini uyarmak ve bir hastalığın nedensel ajanı, ürünleri veya sentetik bir ikame maddesinden hazırlanan bir veya birkaç hastalığa karşı bağışıklık sağlamak için kullanılan ve hastalığı indüklemeden bir antijen görevi görecek şekilde tedavi edilen bir maddedir. ” (Kaynak: Oxford Languages)

Bu “aşı” bağışıklık sağlamaz. Herkes onu aldıktan sonra hala COVID alabileceğinizi bilir. Bu gerçekten bir aşı olsaydı, hastalık ortadan kaldırılırdı (veya en azından ciddi şekilde azalırdı).

Bağışıklık güçlendirici. Hepsi bu kadar, eğer bu bile.

Başka düşünceleri duymak için merak ediyorum, ne diyorsun?

Author

16 Comments

1. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 25-04-2021 23:09:50

4. Kastamonu dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 273

5. Adıyaman dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 180

6. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-04-2021 12:33:10

7. Bilecik merkezden ben . Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2021 09:33:06

8. Erzincan dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 78

9. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , gaye – 239

10. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 290

11. Erzincan dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 460

12. Bu konu : ” COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 460

13. Manisa dan kimler var. COVID-19 “aşısı” gerçekten bir aşı değil . Mrb siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link