Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus]

Covid-19 aşısını zorunlu kılmayacaklar, ancak bunu ortak topluma dayatacaklar.

Örnek: Sinemaya veya spor oyununa, kütüphaneye, sınıfa, kulübe, okula, işe, mezuniyete, konsere, hatta belki bir restorana gitmek istiyorsanız ..

Daha sonra aşı kanıtı göstermeniz gerekecektir.

Yan not: Maskeler normal hale gelmeden önce, grip aşıları medikal çalışanlar için isteğe bağlıydı. Ancak aşı yaptırmadıysanız, yıl boyunca maske takmanız zorunluydu. (hepimizin maskeleri hasta ppl ile ilişkilendirdiği bir zamanda) kara koyun sırasına düşmeyen ppl yaparlar.

Evet Men olmayanlar .. normal görünen önceden planlanmış bir gelecek görene kadar dışlanırlar.

“Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus]” üzerine 23 yorum

1. Mersin dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım , ahmet – 382

2. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 328

3. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-11-2020 23:12:56

4. Zonguldak dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 282

5. Yozgat dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 203

6. Ankara dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 29

7. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. Selam sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 99

8. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 166

9. Çankırı merkezden ben Emine. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-12-2020 06:11:49

10. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 468

11. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 83

12. Bu konu : ” Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 145

13. Ağrı dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, sağolun , – 218

14. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım 08-02-2021 02:49:15

15. Karaman dan kimler var. Covid-19 aşısı zorunlu olmayacak. Ama topluma oldukça itilmiş. [Corona virus] . Selamlar sayfa valla hayran edici, teşekkürler , ali – 466

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link