COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci

Bu aceleye getirilmiş aşının şüpheciliği geçerli, ancak bu çok abartıldı. Bu makaleye göre her yıl 10.000 kişiden (aşıyı alan kişiler değil, sadece sıradan insanlar) 1 ila 4 kişiden biri Bells Palsy geliştiriyor https://www.researchgate.net/publication/299540450_Bell’s_palsy_syndrome_Mimics_and_chameleons Bells Palsy’nin bildirildiği grup 44.000 kişiden oluşuyordu. Bu, grupta ortalama 4-18 kişinin Bells Palsy geliştirmesi gerektiği anlamına gelir, bu, grupta Bells Palsy geliştiren kişi sayısının aslında en iyi senaryo olduğu anlamına gelir, yani bu korku istatistiksel olarak gerçekten sağlam değildir.

“COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci” üzerine 23 yorum

1. Tokat dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 167

2. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-12-2020 18:15:22

3. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 488

4. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 487

5. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 383

6. Burdur dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 228

7. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , emin – 112

8. Tunceli dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 293

9. Ağrı dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım , emin – 124

10. Iğdır dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 409

11. Ağrı dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . Selam web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 287

12. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 214

13. Eskişehir dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 258

14. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler 13-01-2021 18:06:26

15. Şırnak dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 342

16. Ordu dan kimler var. COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci . Slm sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 191

17. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 164

18. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden iyi, saolun , memo – 110

19. Bu konu : ” COVID-19 aşısından sonra Yüz Felci ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , gaye – 44

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link