Bir süredir hepimizin söylediğine benziyor, aşı ile ilerlemek harika bir fikir gibi görünüyor

Başbakan Scott Morrison, Avustralyalıların, aşının piyasaya sürülmesine rağmen COVID-19 güvenlik önlemlerini takip etmeye devam etmeleri gerektiği konusunda uyardı.

Bay Morrison, aşının onaylanması büyük bir adım olsa da, aşının hala “sınırlamaları” olduğunu söyledi.

“Birçok durumda, bana tavsiye edildiği gibi, kesin olarak X yaptığını söyleyecek yeterli kanıtın olmadığı pozisyonlar var, ancak bu olmayacağı anlamına gelmiyor” dedi.

“Bu sadece şu noktadaki kanıtların bir konumda olmadığı anlamına geliyor – ve bu, bir süredir uluslararası liderlerle yaptığımız bir tartışma.”

Bay Morrison, aşı olan kişilerin, aşı olmamış kişilerle aynı güvenlik önlemlerini almaları gerekeceğini söyledi.

“Aşı başladığında, bunun ertesi gün uçakla Bali’ye atlayabileceğiniz anlamına gelmediğini anlamak önemlidir. Bu, halk sağlığı düzenlemeleri belirli bir şeyse, maskelerin kaybolacağı anlamına gelmez. eyalet ya da bölge ya da Avustralya’ya dönüş için karantina düzenlemeleri sona erecek ya da buna benzer bir şey ”dedi.

“Bu inşa edecek, küçük ölçekte başlayacak, artacak ve bu yıl boyunca ana hatlarıyla belirttiğimiz gibi bir süre sonra gerçekleşecek. Kendi başına, sihirli bir değnek değil çünkü hala sınırlamalar var bu aşıların yapabileceklerine.

Yetkililer, Pfizer ve AstraZeneca aşılarının COVID-19 bulaşmasını durdurmada ne kadar etkili olacağını bilmiyorlar.

Eski tıp görevlisi Brendan Murphy, her iki aşının da insanları virüsten kritik şekilde hastalanmasını başarıyla önleyebileceğini söyledi.

“Virüsün bulaşmasını önlemede ne kadar etkili olduklarını henüz bilmiyoruz. Yayınlanan çalışmaları düzenleyenler, faz 3 denemeleri klinik hastalıkların önlenmesine dayanıyor” dedi.

“Önümüzdeki aylarda virüsün bulaşma üzerindeki etkisine ilişkin verileri kademeli olarak alacağız. Bu aşıların virüsün bulaşmasını bir dereceye kadar önleyeceği mantıklı ama ne kadar etkili olduklarını bilmiyoruz. bunu yapıyor. “

“Bilmediğimiz bir diğer şey ise, bu aşıların bağışıklığının ne kadar süreceği. İnsanların muhtemelen yıllık olarak ek aşı dozlarına ihtiyaç duyacağı olabilir. Bunlar şu anda tamamen bilinmiyor.”

Author

20 Comments

1. Merhaba web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Niğde dan kimler var. COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor . Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 432

3. Kırşehir dan kimler var. COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor . selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 291

4. Osmaniye dan kimler var. COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor . Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 390

5. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 13:42:42

6. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba siten cidden iyi, twitter da paylaştım 28-01-2021 13:24:08

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Slm siten ciddiyim hayran edici, sağolun , Gürbüz – 488

8. selamun aleyküm siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 334

10. Malatya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 15-02-2021 07:32:32

11. Erzincan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 08-03-2021 08:15:45

12. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 27

13. Ordu dan kimler var. COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor . Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 67

14. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 113

15. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, sağolun , – 349

16. Şanlıurfa dan kimler var. COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 489

17. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 396

18. Bu konu : ” COVID-19 Avustralya: Uzmanlar, aşılanmış kişilerin hala virüs yayabileceği konusunda uyarıyor ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 350

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link