Covid 19 Avustralya’yı izleme

Bugün eve götürmek için bazı unlu mamuller ve ekmek almak için marketlere gittim. Mağaza, resmi kayıtlar için telefon numaramı ve kimliğimi istedi. Ayrıca nakit de almıyorlardı. Kız arkadaşım, gerekli olup olmadığını ve hangi yasaya göre fırında pişirilmiş unlu mamuller satın almak için kimlik göstermemiz gerektiğini sordu. Bilgileri izleme amacıyla topladıkları söylendi. Tazmanya’da yaşıyorum, vakamız yok. Kilitleme yok. Nakit alımları kaldırıyorlar ve ekmek satın almak için kimlik belgesi mi istiyorlar? Binayı terk ettik ve mallarımızı başka bir mağazadan nakit olarak satın aldık. Sanırım bir şey yapmalıyım.

“Covid 19 Avustralya’yı izleme” üzerine 12 yorum

1. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 11:32:09

2. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 04:12:11

3. Diyarbakır merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:28

4. Çorum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 09-10-2020 09:21:34

Yorum yapın