Kategoriler
Genel

COVID-19 BAĞLANTI DÖKÜMÜ: “Parayı Yeniden Şekillendirmek” – Coronavirus “Pandemik” in dijital para birimi ve Evrensel Temel Gelir ile tamamen yeni bir ekonomik çağa yol açtığını öne süren bir kaynak

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bunu yapmak istiyordum. Bu bir yedinci bağlantı dökümleri serisi, her biri Coronavirüs “Salgın” ı çevreleyen belirli bir konuşma noktasına yöneldi. Bu yayın, kullanıma sunuldukça daha fazla bağlantıyla güncellenecek.

[This space will eventually become a menu to jump between posts, check back later]

Bu bağlantı koleksiyonunda, yeni bir dijital para çağında ve Evrensel Temel Gelir döneminde ortaya çıkan güçlerin bolca kanıtı bulacaksınız.

Ayrıca, MSM’den gelen kaynakları kullanmak için çok uğraştığımı ve mümkün olduğunda çeşitli siyasi eğimli çeşitli “saygın” kaynaklardan bilinci kapalı nüfusa tanıdık ve rahat bir şekilde bilgi sunmaya çalıştığımı fark edeceksiniz. onlar.

Hepimiz basitçe ezici miktarlarda kanıtları, halihazırda meydana gelen şeyleri – belki de insanların zaten duydukları şeyleri – herhangi bir siyasi önyargısız tutarlı bir şekilde (bu bölüm çok önemlidir) bir araya getirmeye odaklanırsak, bu çok daha kolaydır insanların dikkat çekmesini sağlamak için. – “Yeni Normalde Hakikat Arayışı: Yeni Dünya Düzeni’nin bir analizi ve” Komplo Teorilerini “Yeniden Tanımlamak için Mütevazi Bir Teklif

Herkes iyi mücadele veriyor, insanlar uyanıyor. Namaste.

– – – – – – – – – – – – – –

NAKİTSİZ TOPLUM:

28 Şub Yaşlıları nakitsiz toplumun dışında bırakmayalım

5 Ocak Bahamalar: Govt. Nakitsiz topluma geçiş üzerinde çalışmak

12 Ocak Suudi e-temettü ödeyen nakitsiz topluma geçiş

20 Ocak Banknotları yasaklayan, müşterilerden kredi kartı, banka kartı kullanmalarını isteyen işletmeler

24 Mart ABD Senatosunda Dijital Dolar ve Dijital Cüzdan Fatura Yüzeyleri

23 Ocak House Stimulus Bonoları Coronavirus Durgunluğunu Azaltmak İçin ‘Dijital Dolar’ Tasarladı

23 Ocak Coronavirus İngiltere’de paranın sonuna heceleyecek mi?

27 Ocak Coronavirus, nakitsiz bir toplumun girişini hızlandırabilir

EVRENSEL TEMEL GELİR:

VİDEO: Evrensel temel gelir parlak bir fikirdir ‘. İşte nedeni. | Yanis Varoufakis | Büyük düşün

r / komplo – Robot İş Gücü ve Evrensel Temel Gelir

Şubat 2019 – Finlandiya İnsanlara Ayda 640 Dolar Verdi, Dizeler Eklenmedi. İşte Olanlar.

17 Ocak “Amerikalıların nakit paraya ihtiyacı var:” Coronavirus’un milletvekilleri UBI için çağrıda bulundu

20 Ocak Amerika krizde. Şimdi evrensel temel gelire ihtiyacımız var

20 Ocak Andrew Yang, büyüyen pandemiden etkilenen Bronx’ta 1000 ila 1.000 aileye söz veriyor

24 Mart Coronavirus salgını politika yapıcıları evrensel temel gelirin artılarını ve eksilerini ciddi olarak düşünmeye teşvik edebilir

25 Ocak Kanadalılar, yeni acil durum COVID-19 avantajlarından 10 gün içinde ayda 2.000 $ almayı bekleyebilirler.

26 Ocak Nancy Pelosi, koronavirüs krizi sırasında ‘Doğrudan ödemelerin sonunu gördüğümüzü sanmıyorum’ diyor

27 Ocak Bu Belediye Başkanı İnsanlara Ayda 500 Dolar Veriyor, Dizeler Eklenmiyor.

28 Ocak Salgın evrensel temel gelir fikrini yeniden canlandırıyor

28 Ocak Demokratlar koronavirüs için ek rahatlama kontrolleri yapıyor

21 Ocak Bir Kaliforniya belediye başkanı evrensel temel geliri denedi. Tavsiyesi: ‘Büyük düşün

31 Ocak Pelosi, Amerikalılara ek ödemeler, altyapı harcamaları içeren “Faz 4” koronavirüs paketini görüyor

2 Ocak Evrensel Temel Gelir koronavirüs krizini düzeltebilir mi? Andrew Yang’ın ABD’deki herkese ücretsiz para vermemiz gerektiği fikri Covid-19 yaşında modaya döndü. İşte nedeni

5 Ocak İspanya Hükümeti, Temel Geliri ‘Yakında’ Sunmayı Amaçlıyor – İspanya, Covid-19 krizine yanıt olarak ülkedeki evrensel temel geliri uygulamaya koyuyor.

6 Nis – Sanders: Bir sonraki yardım faturası herkese ayda 2.000 dolar ödemek zorunda

8 Ocak “Sahte olduğunu düşündüm çok kolay.” COVID-19 nedeniyle işini kaybedenlere para vermek için kullanılan Kanada’nın CERB sistemi, ilk faaliyet günlerinde mükemmel incelemeler alıyor.

9 Ocak Coronavirus temel geliri: COVID finansal serpintisini dengelemek için doğrudan ödemeleri deneyen dünya çapında 14 ülke

9 Ocak Amerika Birleşik Devletleri’nin Geleceği, UBI’nin Hemen Benimsenmesine Bağlı

9 Ocak Harris, Ocasio-Cortez, Demokratlar arasında dördüncü koronavirüs faturasında tekrarlanan doğrudan ödemeleri istiyor

11 Ocak Kongre herkese her ay 1.200 dolarlık bir çek göndermelidir

12 Ocak Papa yeni bir ‘evrensel temel ücret’ teklif etti. Bu Amerika Birleşik Devletleri için ne anlama geliyor?

12 Ocak Papa Francis, Paskalya mektubunda ‘evrensel bir temel ücreti düşünmenin zamanı geldiğini’ söyledi

15 Ocak Dem’de Amerikalılara aylık 2.000 $ ödeme önerildi. milletvekilleri faturası

15 Ocak Demokratlar Meclisi, ekonomi COVID-19 kapanışından kurtulana kadar Amerikalılara ayda 2.000 dolar ödeme planını tanıttı

17 Ocak Mevzuat Amerikalılara ayda 2.000 dolar ödemeyi teklif ediyor

Sayesinde u / belladawn23 katkılarından dolayı.

“COVID-19 BAĞLANTI DÖKÜMÜ: “Parayı Yeniden Şekillendirmek” – Coronavirus “Pandemik” in dijital para birimi ve Evrensel Temel Gelir ile tamamen yeni bir ekonomik çağa yol açtığını öne süren bir kaynak” için 21 yanıt

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, sağolun 18-04-2020 04:47:12

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 04:53:00

Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım 24-04-2020 14:44:51

Kırklareli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 16:18:37

Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-05-2020 21:31:48

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 05-05-2020 07:07:25

Mardin merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 06:54:40

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 14-05-2020 08:35:50

Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım 21-05-2020 03:01:58

Elazığ merkezden ben Emine. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-05-2020 08:31:15

Şırnak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-05-2020 23:06:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir