Artık maskesiz hayatı bilmeyen yeni nesil çocuklar yetiştiriyoruz, bu artık topluma o kadar kök saldı ki, COVID-19 tamamen gitmiş olsa bile (ki asla olmayacak) asla normale dönüş olmayacak. . Artık hayat böyle, maskeler asla durmayacak.

18 Comments

1. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , gaye – 374

2. Hatay dan kimler var. COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 429

3. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız yeminle iyi, face de paylaştım 22-08-2021 18:16:44

4. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 38

5. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 466

6. Van merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:28:54

7. Bursa dan kimler var. COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek . selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, tebrikler , emin – 211

8. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki çok iyi, tebrikler , banu – 260

9. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 65

10. Bayburt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 01-09-2021 19:22:49

11. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 335

12. Zonguldak merkezden ben emin. Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-09-2021 13:07:45

13. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” COVID-19 bittikten sonra bile maskeler gitmeyecek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Emine – 400

15. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment