COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor …

Bir beynin yarısına bile sahipseniz, muhtemelen covid-19 salgınının bir servet transferi seçkinler için ve dünya nüfusunun iktidardakileri sorgulama yeteneği için bir test. Kilitlenmeler, tedarik zincirlerinin kapatılması ve zorunlu iş kapatmaları Milyonları zaten yoksulluğa ve açlığa mahkum etti. Bu, bir virüsten fazla olan bir virüs için ödenmesi gereken oldukça büyük bir bedeldir. % 99 hayatta kalma oranı! Öyleyse neden bu kadar saçma bir tepki? Dünya Sağlık Örgütü yanlış yapamayacak gerçeğin hakimi Bill Gates bile itiraf etti kilitlenmeler yarardan çok zarar verebilir. Öyleyse neden böyle bir aşırı tepki? Elimizdeki bilgilerle çalıştığımıza Mart ayında inanmak mantıklı. Corona virüsünün yeni türü hakkında çok az şey biliniyordu, bu yüzden herkesin güvenliği için her şeyi kilitledik. Ama şimdi, birkaç ay sonra tüm bu yeni verilerle, neden yerler hala kapanıyor mu? Cevap şudur: dünya yeni bir dünya için şartlandırılıyor: harika bir sıfırlama. Bill Gates bizi ürkütücü bir şekilde uyardı bu sadece ilk salgın ve bir sonraki çok daha kötü olacak. Neden bu “büyük sıfırlama”, bu “yeni dünya düzeni”, bu yeni yolla ilgili konuşmaları duymaya devam ediyoruz. daha iyi inşa et. Ne istersen onu söyle. Bunun yeni gerçeklik olacağını kabul etmek için şartlandırıldığımıza inanıyorum. yeni normal. Tıpkı “terörizme karşı savaş” yaptığımız gibi, artık “görünmez düşman” olan sağlığımıza karşı savaşacağız. Kabal sıkılıp hastalıklı kâr ve güç gündemlerini ilerletmek için yeni bir tehdit oluşturana kadar önümüzdeki 10 yıl kadar sürecek tema bu olacak.

“COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor …” üzerine 13 yorum

1. Kahramanmaraş dan kimler var. COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor … . Mrb sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 348

2. Antalya dan kimler var. COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor … . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 421

3. Çankırı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun 14-10-2020 08:05:14

4. Ardahan dan kimler var. COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor … . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 224

5. Bu konu : ” COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 223

6. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-10-2020 05:17:20

7. Mardin merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun 15-10-2020 12:34:54

8. Sivas dan kimler var. COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor … . Selam herkese paylaşım valla çok iyi, şukuladım , emin – 39

9. Kırıkkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-10-2020 11:52:17

Yorum yapın