COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar.

Ya “yeni” COVID 19 virüsü, yabancı bir türün nezlesi ise? Romanı, çünkü bu gezegenden değil. Bunlar ortak taşıyıcılardır ve bize kolayca yayılırlar (belki insandan insana bulaşmadan daha kolay). Dünya hükümetleri, temasa hazırlık için onlarla birlikte çalışıyor. Çin, enfeksiyonun nerede başlayacağına dair bir ankette kısa samanları çekti (BM kalıcı yetkileri oyladı). Aşılamanın kitleler için makul olabilmesi için enfeksiyonların meydana gelmesi gerekiyordu. Aşının geliştirilmesinin bu kadar kısa sürmesinin nedeni, halihazırda geliştirilmiş olmasıdır; beklemeleri gerekiyordu ama uzun süre beklemek istemiyorlardı. Belki aşı diğer yabancı hastalıklara karşı da koruma sağlar. Buna karşılık uzaylılar Dünya hastalıkları için aşılanıyorlar. Bu, Dünya Savaşı tipi temas risklerini azaltır …

“COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar.” üzerine 10 yorum

1. Malatya dan kimler var. COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 25

2. Erzurum dan kimler var. COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 489

3. Bu konu : ” COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 114

4. Çanakkale dan kimler var. COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. . Selam sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 473

5. Bu konu : ” COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 434

6. Zonguldak dan kimler var. COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. . Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 312

7. Bu konu : ” COVID 19 dünya dışı bir virüstür ve maruz kalma ve aşılama bizi temasa hazırlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım , emin – 168

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link