Kategoriler
Genel

COVID-19 gerçektir, ancak reaksiyonumuz üretilir.

Henüz yapmadıysanız, Project Mockingbird hakkında biraz araştırma yapın, CIA, kamuoyunda bilinmeyen güdüler için mevcut gündemlerine uyan yanlış anlatıları zorlamak için Ana Medyayı (MSM) kullanır.

2019, unutacağın prequelti. 2020 ve COVID-19’dan daha fazlasına bakın.

MSM konuları nelerdir?

• ABD-Çin Ticaret Savaşı Birinci Aşama

• Uygur Müslüman Toplama Kampları

• ABD, Tarifeleri% 25 ile 200 milyar dolara çıkardı

• Hong Kong Tarihinin en büyük protestoları

• Çin’de Zorla İnsan Organ Toplama

• ABD Çin’i Para Manipülasyonu ile suçluyor

• POTUS ABD şirketlerinden Çin’i terk etmelerini “emretti”

• ABD şirketleri Çin’e sadakat sözü verdi

Kuzey Kore’yi kenara bırakarak, ABD’nin Çin’in yeni bir öcü üyesi var.

Project Mockingbird’ün kampanya sonuçlarını izlemek için kullanabileceğiniz bir araç tanıtacağım. Esasen, daha fazla MSM bir anlatıyı iter; daha fazla bilgi edinmek için daha fazla kişi Google’a akın eder. Google Anahtar Kelime Eğilimleri’ni kullanarak konu aramak için kullanıcıların kullandığı anahtar kelimelerin arama hacmini takip edebilirsiniz. almak yukarıdaki madde işareti listesinde listelediğim anahtar kelimelerden birkaçı, Örneğin.

Zaman içindeki ilgiye dikkat edin. O zaman 2019’da bu anahtar kelimelerde hacimde önemli bir artış mı var?

Şimdi geri adım at, hatırla bu tweetler?

Büyük Amerikan şirketlerimiz, şirketlerinizi HOME’a getirmek ve ürünlerinizi ABD’de yapmak da dahil olmak üzere hemen Çin’e bir alternatif aramaya başlaması emredildi.

POTUS’tan Çin’den ayrılmak ve ABD’de ürünlerinizi üretmeye başlamak için doğrudan bir sipariş.

Trump’ın Ticaret Savaşı hiçbir zaman “haksız ticaret uygulamaları” ile ilgili değildi. Bu, Çin’i iyilik için bırakmak, şirketleri getirmek ve üretimi Amerika Birleşik Devletleri’ne geri getirmek ve müttefik uluslar, aslında daha fazla iş sağlayarak ve daha güçlü bir ekonomi yaratarak “Amerika’yı Yeniden Harika Hale Getirmek”.

Burası tabloların döndüğü yerdir.

Walt Disney Company, Amazon ve daha birçok Çin’e bağımlı şirket, Trump’ın ticaret savaşının belirli bir ithal mal grubundaki tarifelerden çok daha fazlası olduğunu fark etmeye başladı … Çin’in ABD’deki üretim kalesini tamamen kaldırmak istiyor. bütün. Bu ana akım medya ağları makineyi durdurmaya başladı. Halkın dikkatini hızlı bir şekilde Çin karşıtı anlatıdan uzaklaştırarak Amazon yağmur ormanları ve Avustralya yangınları.

2020 girin ve COVID-19 var. Yeni tip koronavirüs.

Bugün tanık olduğumuz şey, Çin’in ABD ağlarını suçlamak için yalvarması DEĞİL. Suçu Çin’den kaldırarak kendi varlıklarını koruyan ABD ağları. Çin karşıtı kamuoyunu onarmak için umutsuz bir son duruş girişimi kendileri yaratmaya yardımcı oldular.

Ne yazık ki onlar için, çalışmıyor.

“COVID-19 gerçektir, ancak reaksiyonumuz üretilir.” için 63 yanıt

Düzce merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, saolun 04-05-2020 08:37:59

Edirne merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-05-2020 08:46:50

Gaziantep merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-05-2020 11:16:50

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-05-2020 09:26:41

Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:14:32

Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:11:51

Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 09:11:56

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:12:17

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:12:21

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, saolun 14-05-2020 09:12:25

Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-05-2020 02:14:06

Tunceli merkezden ben gaye. Slm sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 11:00:41

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 06:25:05

Giresun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 02-07-2020 09:31:09

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-07-2020 19:34:39

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 07-08-2020 00:27:11

Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 18:24:17

Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 12:42:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir