Zenginlerin Covid 19’lu nüfusla şaka yapmaya başladığına inanıyorum çünkü 2020’nin finansal bir çöküş yılı olacağını biliyorlardı. Mart 2020’de her şeyi ihmal edilebilir sayıda enfekte insanla kapattılar çünkü finansal çöküşü Covid 19 önlemleri ve kısıtlamalarının bir sonucu olarak nitelendirmek istiyorlardı. Bize biraz yaz tatili verdiler ve sonra tekrar. AB, ABD, Kanada, Avustralya, Norveç ekonomileri … çöküyor ve bunu Covid 19 ile maskelemek istiyorlar. Restoran ve dükkanları kapattılar çünkü bunların çoğunun bu yıl iflas edeceğini biliyorlardı. 2008’deki aynı şey tekrar ediyor ama daha kötü. Bu politikacı ülkeler, bu şekilde kendilerini daha güvende hissettikleri için katı önlemler uyguluyorlar. Hareket özgürlüğü kısıtlandığında, sosyal toplanma evde bile yasaklanır, insanlar protesto edemezler, toplantılar düzenleyebilirler vb. İşleri kontrol altına alırlar. İnsanların neoliberalizmin ne kadar kusurlu olduğunun farkına varmalarını istemiyorlar çünkü zenginler buna devam etmek istiyor çünkü bu onlar için para kazanmanın ve zenginleşmenin kolay bir yolu. Devam etmek istiyorlar. Bence Bill Gates, George Soros, The Rockefellers ve The Rothschilds her şeyin başlatıcıları.

https://fortune.com/2018/09/13/jpmorgan-next-financial-crisis/

https://www.youtube.com/watch?v=WD2zcyfwdJ4

Bunu biliyorlardı ve günah keçisi olarak kullanmaya karar verdiler.

Başka bir gönderide de bahsettiğim gibi 2020’de 2019’a göre ölüm sayısında önemli bir fark yok. SARS COV2’nin diğer koronavirüsler gibi olduğunu ve çoğu zaman tehlikeli ya da ölümcül olmadığını düşünüyorum. Çoğu zaman Covid 19’dan ölen insanların çok ciddi sağlık sorunları yaşadıklarına ve zaten ölmek üzere olduklarına inanıyorum.

Maske takmak işe yaramaz. Virüs o kadar küçük ki, kolayca geçebilir. Gözlerimiz aracılığıyla Covid 19’u da yakalayabiliriz. Burun ve ağız gibi boğazımıza bağlıdırlar. En azından benim ülkemde bir grip salgını sırasında asla tavsiye edilmediler. her şey değişti. Bize bitmediğini hatırlatmak için buradalar. Ve bunun yakında olacağını ve ekonomi yeniden büyümeye başlayana kadar zorunlu kalacağını düşünmüyorum. Ellerinden geldiğince kilitlenmeleri sürdürmeye, yeni gerginliklerle panik yaratmaya devam edecekler. Koronavirüs vakaları sıfıra düştükten sonra şöyle olacaklar: Koronavirüs ortadan kayboldu ama her ihtimale karşı maske takmak için.

Son adım aşı kampanyasıdır ve bu başka bir kâr aracıdır. Bu, az gelişmiş, deneysel bir aşıdır. İyi bir aşı oluşturmak onlarca yıl alır. İlk aşılananlar elbette “kötü materyal” olarak görülen ve emeklilik ve sağlık sistemine ağırlık veren yaşlı ve hasta kişiler olacaktır. Bazılarının ölmesi umurlarında değil.

Eğlenceli gerçek: Nüfusun% 100’ü kaybolmadan önce Covid 19’dan geçmek zorunda kalacak. Kaçınılmaz.

Ekonomi düzelip yeniden yükselmeye başladıktan sonra Covid 19’u hiç olmadığı gibi unutacağız.

Author

20 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler , mehmet – 128

2. Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. Slm web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 148

3. Karaman dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 330

4. Erzurum dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . Selam siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 436

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ziya – 322

6. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 335

8. Bolu dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Emine – 456

9. Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 241

10. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

11. Trabzon merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 08-02-2021 09:01:18

12. Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 318

13. Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , Emine – 123

14. Bolu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım 03-03-2021 23:47:40

15. Sakarya dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 496

16. merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 149

18. Denizli dan kimler var. Covid 19 hakkında hipotezim var . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 438

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 86

20. Bu konu : ” Covid 19 hakkında hipotezim var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, tebrikler , gaye – 488

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link