Kategoriler
Genel

Covid-19, Hedeflenen Toplu Cinayet için bir örtü

Covid-19, şu anda dünya çapında gerçekleşen gizli cinayetlerin gizliliğini koruyor.

Eğer söylediğiniz gibi yapmaya devam ederseniz, insanlar bu yeni “virüs” den ölmeye devam edecektir.

Vatandaş olarak adlandırılan bu salgında vatandaşlar büyük bir rol oynuyorlar.

Ölümler, mağdurları hedeflemek için aerosol ve diğer cihazları kullanarak gizli araçlarla vatandaşlara yönelik saldırıların bir sonucudur.

Bu, insanların hastalanmasına ve ölmesine neden olan milyonlarca katılımcı olmasa bile potansiyel olarak binlerce kişiyi içerir.

Devam et ve alçalt çünkü hayatta olduğum sürece bunu duyurmaya devam edeceğim.

Bu muhtemelen dünyanın en büyük komplosudur ve potansiyel olarak milyonlarca faili içerir.

Lütfen buna bakın ve gözlerinizi açın.

Potansiyel olarak milyonlarca kişinin yer alması, bu bilgileri her ne pahasına olursa olsun halktan saklamaya devam edecekleri anlamına gelir, çünkü eğer bu bilgiler dışarı çıkarsa dünya çökecektir.

Bu benim teorim, ama ilk elden gerçek dünya gözlemlerinden ve diğer kurbanların gözlemlerinden.

Düzenleme: Bu teoriyi tartışmadan alay eden cevaplardan bıkın.

“Covid-19, Hedeflenen Toplu Cinayet için bir örtü” için 9 yanıt

Bilecik merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım 08-07-2020 22:04:53

Uşak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 17:52:23

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 06-08-2020 12:24:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir