Kategoriler
Genel

Covid 19 kitle histerisi. Medyanın göz ardı ettiği Data & Experts kullanarak tüm DEBUNKING. Panik panzehir için içeri bakın.

Üstel büyüme, zaman içinde hızlanan bir artış olarak tanımlanır.

Bu, Mart ayının ilk yarısında dünya çapında birkaç hafta oldu ve şimdi Covid-19 ölümlerinin keskin düşüşlerini ve / veya düzleştiğini görüyoruz

İlk olarak üstel büyüme eksikliğine bakacağız ve İkincisi, uzmanların ne dediğini göreceğiz.

İRAN

ölümler bir haftadır yavaşlıyor. Ölümler bir hafta kadar üsteldi ve şimdi azalıyor.

ispanya

İspanya'da, Üstel büyüme de gerçekleşmiyor. 7.000 ölü ve zirve geçti

İtalya

İtalya, dünyadaki en eski 2. nüfusa sahiptir ve şimdiden yassılaşma görüyoruz.

üstel büyüme, dünyadaki en sert isabet alan ülkede de mevcut değil

Bana yaklaşan milyonlarca ölümü mü göstereceksin? Ölümlerin sadece% 12'sinin Covid 19'dan nasıl yaralı gösterdiğini görmek için aşağıya bakın

Brezilya

Brezilya, ilk pozitif vakalarının ortasında 21 Şubat'tan 26 Şubat'a kadar devasa Rio Karnavalı'na sahipti.

Brezilya hakkında Reddit freakout

First case of CoronaVirus on Brazil / It’s carnival here 😀 from China_Flu

Brazil’s Bolsonaro downplays coronavirus risks: ‘We’re all going to die one day’ from Coronavirus

Brazil (February 25): At least 1.3 million people from Italy, France, Germany and UAE visited the country during the carnival from Coronavirus

Ocak ayında ilk vakaya rağmen 165 ölüm ve üstel büyüme yok

Hindistan

Kuşkusuz korkunç sanitasyon ve sağlık hizmetlerine sahip dünyanın en yoğun büyük ülkesi kapatılmalı ve ölümlerle dolup taşmalı mı? Son zamanlarda son haftalarda karantinaya almaya başladılar!

İlk dava Ocak ayında. Toplam 32 ölüm. Günlük ölümlerde keskin düşüş

Almanya

665 ölüm. ARTIŞ ORANI artık GENEL DEĞİL

Amerika Birleşik Devletleri

10.000 ölüme ulaştığımızda ölüm oranının büyümesi açıkça zirve yapıyor. milyonlarca değil

Uzmanlar debunk modelleri

Oxford Üniversitesi

Oxford çalışması, İngiltere'nin% 50'sinde zaten virüs olduğunu / bulunduğunu söylüyor.

Elbette bu, 2 hafta içinde İngiltere'nin% 1'inin öleceği anlamına mı geliyor? Çalışma zaten 1 hafta önceydi. Tahminler doğruysa hastaneler tamamen taşmalıdır.

Neil Ferguson

– Boris Johnson'u İngiltere'yi kapatmaya ikna eden adam.

Orijinal makale, abonelik gerektiren Wall Street Journal'dan alınmıştır.

Ferguson 500.000 İngiltere ölümü ve 2.2 milyon ABD ölümü öngördü. Bu sayı İngiltere'de 20.000 olarak revize edildi

Standford Üniversitesi Tıp Profesörü / Stanford Demografi ve Sağlık Merkezi Direktörü

Profesyonel Jayanta Bhattacharya diyor MEVSİM GRİBİ YÜKSEK BİR HAREKETE SAHİPTİR

https://youtu.be/-LjHam9NtzA

Profesör Walter Ricciardi,

İtalya Sağlık Bakanı Roberto Speranza'nın Bilimsel Danışmanı

"Ülkemizdeki ölümleri kodlama şeklimiz çok cömerttir. koronavirüs ile hastanelerde ölen tüm insanlar koronavirüsten ölüyor kabul ediliyor. "

"… ölüm belgelerinin sadece yüzde 12'si doğrudan nedensellik koronavirüsten, "

Debrah Birx (Beyaz Saray Coronavirus Görev Gücü için Coronavirus Müdahale Koordinatörü.) (1996-2005 yılları arasında Birx, Walter Reed Ordu Araştırma Enstitüsü'nde ABD Askeri HIV Araştırma Programı Direktörü idi.) Ve 2005'ten 2014'e kadar küresel HIV / AIDS (DGHA).)

https://youtu.be/uOruI8Rs0pg?t=3007

50:07'de Birx açıklıyor İtalya'nın 400.000 ölümü olmalı mevcut modellere göre.

Eşeklerin kaçına bakmadan kaç korkuya çarptığını merak ediyorum ve bana tehlikeli olduğumu ve paniğe devam etmemiz gerektiğini söylüyor.

“Covid 19 kitle histerisi. Medyanın göz ardı ettiği Data & Experts kullanarak tüm DEBUNKING. Panik panzehir için içeri bakın.” için 27 yanıt

Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 31-03-2020 10:01:41

Mersin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun 04-04-2020 18:56:12

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 05-04-2020 10:05:24

Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 16-04-2020 00:36:43

Bolu merkezden ben Aylin. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 17-04-2020 11:37:21

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 19-04-2020 18:40:21

İstanbul merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 20-04-2020 15:10:12

Muğla merkezden ben ziya. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:59:04

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-04-2020 17:33:58

Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 01-05-2020 19:49:29

Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2020 12:57:19

Denizli merkezden ben mehmet. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 07-05-2020 17:57:11

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-05-2020 01:21:13

Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 16-05-2020 17:39:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir