Kategoriler
Genel

COVID-19 komplosu hakkında sorular

Bu alt bölümde virüs hakkında konuşmanın sahte olduğunu veya başka bir şey için bir ploy olduğunu gösteren çok sayıda yayın gördüm. Şimdiye kadar virüsün insanları gerçekten bir takip çipine veya bize kasıtlı olarak kötü etkileri olan bir kimyaya sahip bir aşı almaya zorlamak için kullanıldığını duydum. Neden bizi en başta enjekte etmek istediklerini ve neden dev bir panik yaptıklarını ve bunu yapmak için bir virüs saldıklarını merak ediyorum. Ayrıca, görünüşe göre bazı sayılar toplanmaz. Tam hastanelerin aynı görüntülerini kullanan ancak farklı yerler olduklarını söyleyen haber raporlarının fotoğraflarını içeren bazı konular gördüm. Doktorların veya doktorların arkadaşları, hasta virüs için negatif test edildiğinde ölümlerin korona ile ilgili yanlış etiketlendiğini ve kalp krizi veya kırık kaburga gibi açık bir neden olacağını söyleyecektir. Öte yandan, hemşirelerin ve doktorların işlerinden istifa ettiklerini gördüm, çünkü hastaneleri durumlarla ne kadar korkunç bir şekilde ilgileniyorsa. Ayrıca, tüm mesele ekonomiye bir şey yapmak olduğunu iddia eden birkaç iddia var. Şimdi üzgünüm ama belki burada bazı bilgiler eksik ve düşünceleri duymaya ve gerçekleri görmeye açıkım.

TP; DL; Nokta: Sayıları taklit etmenin, virüsü olduğundan daha büyük görünmesinin ve büyük bir paniğe neden olmasının anlamı nedir? Neden hükümetteki herkes halka bir şey enjekte etmek istiyor?

Virüs gerçek değilse ne anlama gelir?

“COVID-19 komplosu hakkında sorular” için 24 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sağolun 06-04-2020 06:49:55

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 06-04-2020 17:04:42

Trabzon merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-04-2020 15:01:45

Şırnak merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 15:52:00

Aksaray merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 16-04-2020 01:42:13

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-04-2020 11:36:14

Giresun merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2020 18:55:15

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-04-2020 09:12:11

Bartın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 06-05-2020 21:40:32

Düzce merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-05-2020 19:12:53

Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 19-05-2020 13:23:36

Ardahan merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-05-2020 07:24:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir