Covid-19 konusunda endişelenen herkese açık bir mektup

Merhaba arkadaşlar, bir zamanlar hepimiz Mainstream Media’nın (MSM) büyüsü altındaydık. Haberlerin toplum yararına doğru bilgiler verdiğini düşünürdük. Haberlerde verilen istatistiklerin ve görüşlerin gerçek olduğunu, araştırma ve gazeteciliğe dayandığını düşünürdük. Gerçekte hiçbir şey gerçeğin ötesinde olamaz. MSM, derin devletin bir aracıdır ve SADECE onların propagandası için kullanılır. Çin’de kimse haberleri izlemiyor, sahte olduğunu biliyorlar. Ne yazık ki batıda çok önemli sayıda insan haberin gerçek olduğunu düşünüyor. Bir aşamada hepimiz haberlere inandık ama yavaş yavaş pek çok insan uyanmaya başladı. Haberler sahtedir ve TÜM büyük satış noktaları aynı gizli eller tarafından kontrol edilmektedir, aksi takdirde bu videonun içeriği (sadece 90 saniye uzunluğunda) nasıl mümkün olabilir?

https://youtu.be/-7Pfu2Yfjmc

Covid 19 bir PSYOP’tur. Gündemi kimin yönettiğini bilmiyorum ama öncelikle yalan haber olduğunu biliyorum. Evet, dışarıda bir virüs var gibi görünüyor, ancak çoğu insan için hiç de ölümcül değil. Ağustos / Eylül CDC resmi istatistikleri, Covid’in yalnızca tek ölüm nedeni olduğunu gösteriyor Vakaların% 6’sı! Bana inanmıyorsanız resmi istatistiklere bakın, “komorbiditeler” bağlantısını tıklayın ve ölen yaşlıların çoğunun 2,6 ek ölüm nedeni olduğunu göreceksiniz.

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm

Bunun yanı sıra, hastanelere ve doktorlara, hasta test edilmemiş ancak diğerlerinde Covid ile uyumlu semptomları (“yorgunluk, nefes darlığı, öksürük, boğaz ağrısı” dahil) olsa bile Covid’i ölüm nedeni olarak listelemeleri talimatı verilmiştir. kelimeler istatistiklerin hepsi sahte. Vaka sayısı bile sahte çünkü testler, özellikle ilk testler çok sayıda yanlış pozitif verdi. Pandemiklerin şunlara ihtiyacı yoktur:

1. yanlış pozitifler

2. sahte istatistikler

3. şişirilmiş ölüm sayısı

4. medya manipülasyonu

5. tehlikeli test

Öte yandan PSYOP’lar yukarıdakilerin hepsini gerektirir. Doktorlar tarafından hazırlanan ve MSM’den yasaklanan birçok belgesele ve diğer bilgilere daha yakından bakabilirsiniz. Farkında olmamanız durumunda, Google, Facebook, Instagram ve Twitter da MSM’nin kontrol edilen varlıklarıdır. Hepsi Covid 19 olarak bilinen daha geniş PSYOP’un bir parçası, bu yüzden herhangi bir alternatif görüşü sansürleyip yasaklıyorlar. Mockingbird MSM’yi en çok korkutan şey insanların uyanmasıdır.

Sahte, aldatmaca, dolandırıcılık, salgın. Bu alt, bunu makul bir şüphenin ötesinde kanıtlayan sayısız makaleye sahiptir. Elimizden geldiğince çok insanı sabırla ama sıkı bir şekilde eğitmek gerçeği görenlerin sorumluluğudur. Gerçek şu ki, 60 yaşın altındaysanız, Covid 19’dan ölme şansınız yıldırım çarpma şansınızdan daha düşüktür. Gereksiz bir sınava girerken yolda bir araba kazasında ölme şansınız daha fazla. Gerçek bir pandemi olsaydı, ondan ölen birini tanıyan birini tanıyacaktınız. Burada bundan ölen birini tanıyan var mı? Diyeceğimi dedim. Öyleyse korkanlar için korkmayın. Yukarıdakilerin hepsini zaten bilenleriniz için, lütfen sözcüğü yaymaya yardım edin.

“Covid-19 konusunda endişelenen herkese açık bir mektup” üzerine 9 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-09-2020 07:39:46

2. Kırklareli merkezden ben Emine. Selam paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 29-09-2020 02:15:53

3. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 09:17:18

4. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 07-10-2020 21:18:28

5. Bu konu : ” Covid-19 konusunda endişelenen herkese açık bir mektup ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 386

Yorum yapın