Kategoriler
Genel

COVID-19 kurbanları, eğer ölüm durumunda gerçek davada gelecekteki herhangi bir soruşturmayı keserek yakılıyor. Ayrıca, virüsü çıkartmak için gelecekteki girişimleri de engeller. Virüs olmadığı için VEYA farklı bir virüs türü, belki de öğrenmemize izin verilmeyen bir biyomepon mu?

Bu eylem hiçbir anlam ifade etmiyor, virüsün nasıl ölülere neden olduğunu anlamak için genişletilmiş otopsiler yapılmalı, böylece bilim insanı salgıyla nasıl mücadele edileceğini olabildiğince hızlı öğrenebilsin

Bana öyle geliyor ki, kurbanları küllere yakarak polis soruşturmacılarının faul oyun kanıtlarını bir araya getirme girişimleri imkansız olacak.

Ölümlerin nedenine kim karar verir ve tüm bu ülkeler neden cesetleri yakar?

Bu insanların her biri, tüm bu mağdurlar saygıyla muamele görmeyi hak ediyor ve onlara ve ailelerine bir açıklama, açık cevaplar veriyor ve aynı zamanda virüse mümkün olduğunca verimli ve hızlı bir şekilde savaşabilmemiz için bilgi alıyoruz.

Şu anda, bedenler yakıldığı için açık bir cevap alabiliriz ve hala karanlıkta rekabet edebilecek makul teorilere sahibiz:

• virüs mevcut değil

• virüs var ama ölümcül değil, bu virüsle ilgili normal bir ölüm ilan etmek için mazeret olarak kullanılır

• virüs var ve ölümcül ama bize anlattıkları korona türü virüs değil, farklı bir virüs, belki de kazara veya bilerek serbest bırakılan bir biyokütle. Mesele şu ki, bağımsız araştırmacılar bir vücuda kavuşur ve virüsü çıkarırsa, analiz etmeye devam eder ve gerçeği bulabilirler

• sadece bir virüs değil, daha fazlası, her biri farklı bir saldırı yoluna, semptomlara ve ölüm nedenine sahip

“COVID-19 kurbanları, eğer ölüm durumunda gerçek davada gelecekteki herhangi bir soruşturmayı keserek yakılıyor. Ayrıca, virüsü çıkartmak için gelecekteki girişimleri de engeller. Virüs olmadığı için VEYA farklı bir virüs türü, belki de öğrenmemize izin verilmeyen bir biyomepon mu?” için 36 yanıt

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 21-04-2020 18:12:50

Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 21-04-2020 18:13:19

Iğdır merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2020 18:57:39

Ordu merkezden ben banu. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-04-2020 19:19:53

Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 04:54:11

Batman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, sağolun 04-05-2020 04:03:15

Tunceli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 06-05-2020 02:13:13

Karaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:29:56

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 18-05-2020 21:01:13

Yozgat merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-05-2020 13:30:48

Erzurum merkezden ben Emine. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-06-2020 15:37:23

Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2020 08:54:03

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 18-07-2020 01:18:59

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-07-2020 23:05:07

Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2020 00:27:53

Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 12-08-2020 09:26:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir