“COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma

Genel halk (ve medya) COVID’in işletmelerin ve okulların kapanmasından, çalışma saatlerinin azalmasından, işten çıkarmalardan, kısıtlı seyahatlerden, kilitlenmelerden ve KKD uygulamasından sorumlu olduğunu belirtmekte hızlıdır.

Farklılaşmamız gerekiyor. COVID bunların hiçbirini yapmadı. Hükümetin aldı. COVID onların bahanesi.

““COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma” üzerine 23 yorum

1. Bolu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:50:25

2. Bu konu : ” “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 31

3. Bu konu : ” “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, şukuladım , ziya – 79

4. Denizli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 11-12-2020 03:07:07

5. Batman dan kimler var. “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 15

6. Bu konu : ” “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, sağolun , gaye – 291

7. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-01-2021 18:16:03

8. Bu konu : ” “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Emine – 135

9. Siirt dan kimler var. “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 499

10. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-02-2021 11:10:39

11. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 09-02-2021 15:27:10

12. Bu konu : ” “COVID 19 nedeniyle” ifadesini kullanma ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 459

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link