“BİR BAKIŞTA HİKAYE

100’den fazla doktor, bilim insanı ve önde gelen yetkililer, COVID-19 ile mücadelede D vitamini kullanımının artırılması çağrısında bulunan açık bir mektup imzaladı.

Mektup, en az 30 ng / mL (75 nmol / L) kan seviyesine ulaşmak için yeterli D vitamini alınmasını önerir. Ayrıca, hastanede yatan tüm COVID-19 hastalarının test edilmesini ve seviyesi 30 ng / mL’nin altında olan herhangi bir hasta için tedavi protokolüne D vitamini eklemeyi teşvik ediyorlar.

İrlanda Covit-D Konsorsiyumu ayrıca, yaşlılarda COVID-19’dan ölüm riskini% 700’e kadar azaltabileceğini gösteren kanıtlara atıfta bulunarak, COVID-19’a karşı D vitamininin daha fazla kullanılması çağrısında bulunuyor.

Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin, YBÜ’de geçirmeleri gereken gün sayısını önemli ölçüde azalttığını gösteriyor. Ayrıca havalandırmaya ihtiyaç duyma olasılıkları daha düşüktü

Yakın zamanda yapılan bir başka çalışma, yüksek doz D vitamini desteğinin viral klirensi hızlandırdığını buldu; Müdahale grubundaki katılımcıların% 62,5’i, D vitamini almayan kontrollerin sadece% 20,8’ine kıyasla 21 gün içinde SARS-CoV-2 RNA negatif hale geldi “

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/18/vitamin-d-prevents-coronavirus-death.aspx?ui=dee1201a6ac55af55cce75b5482726c2afbe1e4710017eae43ffcc4b823a16dd&cid_source=dnl10 IwAR332tS7R_8TQUVSPPFGo98PxMIVWh7uOaFDygTsy15fqlSx-LGP0sIx1mw

Author

14 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

2. Tokat merkezden ben . Merhabalar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 16-03-2021 18:03:10

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID-19 Ölümlerinin Çoğu Önlenebilir mi? Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin th ……. ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 279

4. Denizli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 16-03-2021 20:18:27

5. Rize merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2021 19:18:05

6. Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bartın merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz gerçekten güzel, sağolun 18-03-2021 00:38:01

8. Bayburt dan kimler var. COVID-19 Ölümlerinin Çoğu Önlenebilir mi? Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin th ……. . Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 75

9. Ağrı dan kimler var. COVID-19 Ölümlerinin Çoğu Önlenebilir mi? Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin th ……. . Selamlar paylaşım gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ali – 73

10. Isparta dan kimler var. COVID-19 Ölümlerinin Çoğu Önlenebilir mi? Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin th ……. . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, tebrikler , ziya – 139

11. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki iyi, sağolun 26-03-2021 00:51:17

12. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Kırklareli dan kimler var. COVID-19 Ölümlerinin Çoğu Önlenebilir mi? Araştırmalar, kritik derecede hasta COVID-19 hastalarına yüksek dozda D vitamini verilmesinin th ……. . Mrb web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 153

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link