Herkese merhaba. İsrail’de yaşıyorum. Bildiğiniz gibi, biz “Pfizer’in deneysel laboratuvarıyız.”

Burada neler olup bittiğini gerçekten bilmenizi istiyorum çünkü dünya hakkında, bu şekilde davranıp davranmamaya karar vermek için bize neler olduğunu görmeyi bekleyen çok şey duyuyorum.

Buradaki tüm davranışlar baştan şüphelidir – birçok yalan, çarpıtma, gizleme, sessizlik bağları ve duygusal manipülasyonlar.

Eski Başbakanımız Benjamin Netanyahu, Pfizer ile (halka ve hükümete haber vermeden) bir sözleşme imzaladı. Her yaştan tüm nüfusun% 90’ını aşılamayı taahhüt ediyor. Sözleşme karartıldı ve davacı tarafından görülmediği için orada ne imzaladığını hepimiz adına kimse bilmiyor.

Dünyanın pek çok yerinden farklı olarak İsrail’de 30 yıldır tüm Kovid kabinesi görüşmelerinde gizlilik var! Yasal!

Buradaki insanlar şeker yiyormuş gibi aşılanıyorlar. Kimse soru sormuyor. Medya yalnızca bir mesaj iletir – diğer tüm mesajların sesi kapatılır. Yan etkiler hakkında veri toplamak için bir platformumuz yok. İsrail Facebook grupları aşılardan sonra birçok sorundan, hatta ölümden şikayet eden insanlarla dolu. Ama “sessizlik bağı” her zamankinden daha yüksek!

Yakın zamanda, Pfizer’in İsrail’deki kampanyasına liderlik eden doktor ve bilim adamlarının, yaptıkları diğer araştırmalar için Pfizer’den fon aldıklarını bildirdik. Dolayısıyla çıkarla çatışırlar!

Şimdi, herhangi bir bulgu veya ön test olmadığında bile herkes üçüncü doz aşı almaya çağırılıyor. Biz ön testiz. Ayrıca 12+ yaşından itibaren tüm çocukları aşılamaya başlamak istiyorlar.

Medyada, bütün suçların aşılanmamış, bizi “hastalık yayıcı” diye adlandıranların, hatta başbakanımız Naftali Bennett’in bile bizi “makineli tüfekli tehlikeli insanlarla” kıyasladığını söylüyorlar. Haberler! Vebayı yönetmede farklı şekilde ne yapardı hakkında bir kitap yazan aynı başbakan şimdi tam tersini yapıyor! Sanki yukarıdan gelen talimatları takip etmekten başka seçeneği yokmuş gibi.

Bize aşı yaptırmak için yapılan tüm ikna kampanyaları tamamen duygusaldır! Bize herhangi bir tıbbi veya epidemiyolojik mantık sunulmamaktadır. Sadece duygusal manipülasyonlar ve sosyal yaptırımlar yoluyla aşı olmamız için bize baskı yapmaya çalışıyorlar.

Birçok doktor, profesör, üniversite yöneticisi, araştırmacı, bilim insanı başka sesler çıkarmaya çalışıyor ama farklı bir ses çıkarmaya çalışan herkes sözlü şiddete ve profesyonel aşağılanmaya maruz kalıyor.

İşte bazı kişilerin aşı sonrası yan etkilerle ilgili şikayetleri:

• Kalp kası iltihabı

• Kardiyak Arrest – kalp yetmezliği

• İnme

• Şiddetli alerjiler

• Kadın adet sorunları

• Kürtaj / fetal ölüm

• Ve baş ağrıları, halsizlik, pelvik ağrı, kas ağrıları ve çok daha fazlası gibi birçok ikincil yan etki.

Medya kanallarınızda hakkımızda neler anlatılıyor bilmiyorum ama sizden hiçbir şeye inanmamanızı rica ediyorum! Tüm istatistiklerimiz yanlış. Sağlık Bakanlığımız, hastalık ve farklı zararları hakkında kimsenin gerçek sonuçlara varamayacağı herhangi bir veri yayınlamamaktadır.

Seni aşı olmaya ya da aşı olmamaya ikna etmeye çalışmıyorum; Sadece bilinçli kararlar vermeni istiyorum.

Bir veya iki yıl içinde (eğer iyimsersem) artık burada kalamayacağıma ve kendi güvenliğim için ülkeyi terk etmek zorunda kalacağıma gerçekten inanıyorum.

Gerekirse burada söylediğim her şeyin bağlantılarını ve fotoğraflarını sağlayabilirim.

Soru sormaktan çekinmeyin…

Author

121 Comments

1. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 215

3. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , gaye – 112

4. Gaziantep merkezden ben . Merhabalar siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 08-08-2021 08:10:09

5. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamlar siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 108

6. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 35

7. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

9. Slm paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 110

11. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Isparta merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler 08-08-2021 08:31:54

13. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 8

14. Siirt merkezden ben . Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 08:34:44

15. Konya merkezden ben gaye. Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım 08-08-2021 08:35:20

16. Düzce merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, sağolun 08-08-2021 08:39:23

17. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 08-08-2021 08:39:34

18. Bingöl dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 135

19. Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 6

21. Rize dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 344

22. İzmir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selam sayfanız vallaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 80

23. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 08:48:23

24. Batman dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 138

25. Karaman merkezden ben . Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 08-08-2021 08:51:25

26. Düzce dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 376

27. İzmir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 372

28. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Uşak merkezden ben Aylin. Slm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 08-08-2021 08:55:46

30. Merhaba herkese web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 271

32. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 09:07:23

33. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

34. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, sağolun

35. Hakkari merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 08-08-2021 09:10:30

36. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Slm web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , emin – 493

37. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, sağolun 08-08-2021 09:16:25

38. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım

39. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 207

40. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 397

41. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, saolun , banu – 140

42. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 446

43. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

44. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 09:24:04

45. Trabzon dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 405

46. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 19

47. Afyon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, şukuladım 08-08-2021 09:32:06

48. Aydın merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki hayran edici, sağolun 08-08-2021 09:38:00

49. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

50. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, sağolun , emin – 23

51. Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

52. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 09:46:51

53. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. İzmir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 313

56. Nevşehir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selam herkese web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 162

57. Kilis merkezden ben banu. Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler 08-08-2021 10:00:17

58. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 4

59. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

60. Konya dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 336

61. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 75

62. Amasya merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inanki güzel, linkedinde paylaştım 08-08-2021 10:11:25

63. Şırnak dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 237

64. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , Emine – 413

65. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 480

66. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 485

67. Mardin merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, face de paylaştım 08-08-2021 10:20:58

68. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 171

69. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım

70. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, şukuladım , Gürbüz – 53

71. İzmir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 459

72. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla iyi, şukuladım , gaye – 236

73. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

74. Edirne dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 132

75. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım

76. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

77. Selam herkese web siten cidden mükemmel, teşekkürler

78. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

79. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 451

80. Osmaniye dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , banu – 190

81. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 241

82. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 38

83. Denizli merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 08-08-2021 10:43:55

84. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 27

85. Karabük dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 74

86. Çankırı merkezden ben banu. Slm sayfa ciddiyim iyi, tebrikler 08-08-2021 10:47:39

87. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-08-2021 10:52:53

88. Elazığ dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 219

89. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

90. Artvin dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Slm sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 180

91. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım , Aylin – 272

92. Tokat dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 305

93. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

94. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 39

95. Kırıkkale merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2021 13:09:41

96. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-08-2021 07:10:43

97. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler

98. Trabzon dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 213

99. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-08-2021 02:26:11

100. Selamlar bu web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

101. Ardahan dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, şukuladım , doruk – 426

102. Erzincan dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , Hasan – 100

103. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 404

104. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 17-08-2021 20:46:38

105. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, saolun , elif yılmaz – 354

106. Bilecik dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , Emine – 94

107. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 114

108. Diyarbakır dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 106

109. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler

110. Karaman dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun , memo – 487

111. Karabük dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 443

112. Muğla dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 468

113. Tunceli dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , mehmet – 326

114. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 247

115. Bu konu : ” Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 441

116. Nevşehir dan kimler var. Covid 19 – Pfizer aşıları – İsrail durumu. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 338

117. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 25-09-2021 00:10:27

Write A Comment