En son COVID-19 test çubuklarını kim yarattı, SARS-CoV-2’yi daha ölümcül hale getirmek için onları kasıtlı olarak Morgellonlarla kirletti.

Örneğin, birisi hasta olduğunda ve COVID-19 semptomları gösterdiğinde bir test çubuğu alır. Bilmedikleri şey, çubuğun şimdi bu Morgellonları üst sinüsünüzün arkasına yerleştirmiş olmasıdır. Morgellonlar SARS-CoV-2 ile kaplıdır, onu beyninize taşıyabilir.

Bu kasıtlı olarak planlandı.

Ayrıca, emeklilerin neden COIVD-19 test sürüntülerinden sonra gerçekten hastalanmaya ve ölmeye başladığını da açıklayabilir.

Bu, korona testi çubuklarındaki Siyah Mikroskobik Filamentler hakkında daha fazla bilgi:

Black microscopic fillaments on corona test swabs from conspiracy

Author

11 Comments

1. Uşak dan kimler var. COVID-19 “Salgını” nın bir bölümünü bu şekilde düzenlediler. Geçen yıl COVID-19 testleri Milyonlarca gecikti. Onları Siyah Mikroskobik Filamentlerle kirletme sürecinde olduklarına inanıyorum. Bu, SARS-CoV-2’nin kan-beyin Bariyerini aşmasına ve daha Ölümcül olmasına izin verecektir. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , – 149

2. Bu konu : ” COVID-19 “Salgını” nın bir bölümünü bu şekilde düzenlediler. Geçen yıl COVID-19 testleri Milyonlarca gecikti. Onları Siyah Mikroskobik Filamentlerle kirletme sürecinde olduklarına inanıyorum. Bu, SARS-CoV-2’nin kan-beyin Bariyerini aşmasına ve daha Ölümcül olmasına izin verecektir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 11

3. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Bolu merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 29-03-2021 03:41:42

5. Kayseri dan kimler var. COVID-19 “Salgını” nın bir bölümünü bu şekilde düzenlediler. Geçen yıl COVID-19 testleri Milyonlarca gecikti. Onları Siyah Mikroskobik Filamentlerle kirletme sürecinde olduklarına inanıyorum. Bu, SARS-CoV-2’nin kan-beyin Bariyerini aşmasına ve daha Ölümcül olmasına izin verecektir. . Merhaba siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 232

6. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım 01-04-2021 09:51:10

7. Bu konu : ” COVID-19 “Salgını” nın bir bölümünü bu şekilde düzenlediler. Geçen yıl COVID-19 testleri Milyonlarca gecikti. Onları Siyah Mikroskobik Filamentlerle kirletme sürecinde olduklarına inanıyorum. Bu, SARS-CoV-2’nin kan-beyin Bariyerini aşmasına ve daha Ölümcül olmasına izin verecektir. ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 189

8. Bu konu : ” COVID-19 “Salgını” nın bir bölümünü bu şekilde düzenlediler. Geçen yıl COVID-19 testleri Milyonlarca gecikti. Onları Siyah Mikroskobik Filamentlerle kirletme sürecinde olduklarına inanıyorum. Bu, SARS-CoV-2’nin kan-beyin Bariyerini aşmasına ve daha Ölümcül olmasına izin verecektir. ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden güzel, saolun , hatice – 276

9. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link