BU SADECE BİR TEORİDİR VE HER ŞEY % 100 OLAMAZ VEYA DEĞİLDİR

Bölüm 0- 2019’dan Önce Bazı hükümetler, bir miktar güç kaybettiklerini veya artık yeterince saygı görmediklerini görünce, ölümcül değil bulaşıcı olacak bir virüs yaratmaya karar verdiler. Çin, bir virüs yapmak için Amerika ve muhtemelen diğer hükümetlerle birlikte çalıştı. “Koronavirüs” olarak bildiğimiz bu küçük virüs, hükümetlerin kontrolü yeniden kazanması için yaratıldı. Ama özel bir şekilde. Korkunç görünümlü, neredeyse zararsız bir virüs ve masum görünen ama zararlı bir aşı yapmak istiyorlar. İnsanlar bu virüsten o kadar korktu ki aşıyı yapacaklardı. Aşı, kontrolü nasıl yeniden kazanacaklarıdır. Kontrolü hangi yollarla kullanacaklar veya nasıl elde edecekler? Biz sıradan insanlar hala bilmiyoruz..

Bölüm 1- Başlangıç

2019 yılında bildiğimiz üzere virüs çağrıldı ve yayılma başladı. İlk başta virüsün yarasalardan ve çoğunlukla Çin ve Asya’ya özgü pek çok başka hayvandan çıktığı söylendi. Bize, bir insanın yarasa yediği için Wuhan’ın başlangıç ​​noktası olduğunu söylediler. Bazıları virüsün insan yapımı olduğunu düşündü ama susturuldular ve çılgın komplo teorisyenleri olarak etiketlendiler. Dünya çapında çok az vaka ile bize bunun bir pandemi olduğunu söylemeye başladılar, dünya çapında yaklaşık 20 vaka olduğunu bilerek garip bir şekilde spesifik. Panik yaptılar, medyayı, kitle iletişim araçlarını, haberleri, hatta insanlar bunu dünyanın sonu diye övmeye başladılar, herkesi paniklediler. Ülkeye tek bir vaka vurduğunda hepimiz maske taktık ve sokağa çıktık. Pek çok insan da şikayet etmedi ve şikayet etseler de susturulacaklardı. Medya bunun bir salgın olduğunu ve hükümetin söylediği her şeye uymamız gerektiğini ısrarla dile getirdi.

Bölüm 2- Geçmiş ve Şimdi İlk önce virüsü durdurmak için koydukları bazı garip kurallardan bahsedelim.

1. Covid veya herhangi bir semptomu olmayan diğer insanlarla tanışamamak. -Bence bölünme bu, insanların özel konuşmalarını engellemeye çalıştılar, kullanıcıları gözetleyebilecekleri uygulamalarla iletişim kurmalarını istediler. İnsanların “düşünce suçu” yapmasını istemediler

2. Kimse olmasa bile dışarıda maske takmak. Koronavirüs sadece diğer insanlar aracılığıyla yayılabilir. İki sağlıklı insan arasında maske zorunluydu. İnsanların hükümetleri gerçekten dinleyip dinlemediğini görmeye çalışmak gibi görünüyor. Genel olarak, bizi bölmek için çok uğraşmışlar, böylece kontrolü daha kolay hale getirmişler. Ve tabii ki 7/24 çalışan covid haberleriyle televizyonlar insanların beyinlerini daha çok yıkamasına ve bu küçücük virüsten daha çok korkmasına neden oluyor.

Ve şimdi aşı hakkında konuşalım. Yayınlanır yayınlanmaz yoğun bir şekilde reklamı yapıldı. İnsanlar aldı, birçoğunun yan etkileri oldu, bazılarının daha güçlü etkileri ve bazılarının hafif etkileri oldu. Bu konuşulmadı, televizyonda beyinleri yıkandı ve hepsinin bilim ve güzel şeyler olduğunu düşündüler. Ama aldılar ve İngiltere gibi bazı ülkeler yüksek aşı seviyelerine ulaştı.

İngiltere gibi bazı hükümetler, ülkenin çoğu aşılanmış olsa bile üçüncü bir dalganın geleceğine karar verdi. İnsanların tamamen eski normal hayata dönmelerine izin vermediler.

Aldığımız son haberlerden bazıları, virüsün “muhtemelen” bir laboratuvarda yapıldığı yönünde. Facebook ve diğer yerler, daha önce sansürlemiş olsalar bile insanların bunun hakkında konuşmasına izin veriyor. Bununla ilgili daha fazla bilgi sızdıran bazı e-postalar okuduk, “çılgın” adamların ilk söylediği şey şimdi doğru. Bu, bir sonraki adımdan önceki adım..

Bölüm 3- Gelecek SORUMLULUK REDDİ: Bu kısım hayal ürünü, kimse geleceği bilemez, sadece teoriler.

Artık insanlar virüsten daha az korktukları için, muhtemelen herkesin daha önce aldığı eski aşıyla ilgili büyük bir şeyin geldiğini hissediyorum. Belki aşıda bir öldürme anahtarı ya da başka bir şey vardır. Pek çok insan “tuhaf” nedenlerle ölebilir. Devlet bu korkuyu herkesi kendi tarafına çekmek için kullanacak. Ve insanları kendi çıkarları için kullanın. Belki aramıza savaş açmak, daha da bölmek, hapiste tutulduklarını bilmeyen tutsaklar gibi bizi kontrol etmek istiyorlar.

Gerçek “pandemi” geliyor..

46 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun

2. Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , Aylin – 330

3. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 60

5. Gümüşhane merkezden ben ziya. Mrb siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 23:49:30

6. Kayseri merkezden ben emin. Slm sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım 09-06-2021 12:27:23

7. Merhabalar siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Bursa merkezden ben Aylin. Selamlar siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 11-06-2021 08:11:01

9. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, saolun 14-06-2021 18:01:48

10. Mersin merkezden ben Hasan. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 18-06-2021 03:48:00

11. Kars dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 192

12. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-06-2021 10:41:10

14. Amasya dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 18

15. Konya merkezden ben mehmet. Selamlar web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 22:18:36

16. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Covid-19 Teorisi . selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 167

17. Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 362

18. Gaziantep dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, sağolun , Aylin – 203

19. Kırklareli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-06-2021 04:41:08

20. Ankara dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Selamlar sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 326

21. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 11-07-2021 09:49:02

22. Bilecik dan kimler var. Covid-19 Teorisi . selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 497

23. Kilis dan kimler var. Covid-19 Teorisi . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, saolun , memo – 5

24. Tokat dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Selam herkese web siten yeminle iyi, şukuladım , doruk – 204

25. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, saolun

26. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 16-07-2021 20:31:49

27. Bitlis merkezden ben doruk. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 02:27:11

28. Erzincan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler 17-07-2021 10:32:38

29. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 117

30. Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 389

31. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Amasya merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun 02-08-2021 21:48:21

33. Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 354

34. Sakarya merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-08-2021 00:10:15

35. Şanlıurfa dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Merhabalar siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 380

36. Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

37. Trabzon merkezden ben emin. Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun 31-08-2021 20:14:45

38. Kütahya merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten cidden iyi, teşekkürler 01-09-2021 13:07:59

39. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Covid-19 Teorisi ” çok güzel. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 348

41. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-09-2021 10:06:10

42. Iğdır dan kimler var. Covid-19 Teorisi . Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Emine – 499

43. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-09-2021 08:12:55

Write A Comment