Kategoriler
Genel

Covid-19 test çalıştırması

Herkes bunun bir deneme çalışması olduğunu düşünüyor. Hatta kötüleşmeden önce böyle bir aşırı tepki gibi görünüyordu.

Ve ne kadar kötü olduğu, medyaya olan güvenimiz sayesinde büyük ölçüde bizim tarafımızdan algılanıyor.

Covid-19’un varlığını veya bulaşıcılığını sorgulamıyorum. Eminim var. Ama ben şahsen kimseyi tanımıyorum, kim olduğunu bildiğini iddia eden hiç kimseyi tanımıyorum. Sosyal çevrelerim küçük olsa da, belki de biraz daha kaldırıldım.

Nisan ayı başlarında bu konuda ilk hissettiğim içgüdü, halkın ekonominin büyük bölümlerini kapatan hükümetlere tepkisini ölçmek ve icra ve sıkıyönetimden birkaç adım ötede şiddetle tavsiye edilen kurallar ve yönergeler çıkarmak için bir test çalışması gibi görünüyor.

Eğer bunun bir parçasıysa, diğer kısmı muhtemelen bazı türlerden bir nakit kapmaktır. Ekonominin belirli bölümlerini belirli sektörleri tanklamak ve mücadele eden şirketleri ucuza satın almak için etkileyin. Birisi kesinlikle ondan zengin olacak ya da daha zengin olacak.

“Covid-19 test çalıştırması” için 17 yanıt

Muğla merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 05-05-2020 06:48:26

Afyon merkezden ben ahmet. Mrb sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 14:47:55

Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:33:50

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:34:05

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:34:10

Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 14-05-2020 11:34:14

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 22-05-2020 01:29:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir