Açıkça görülüyor ki, kilitlenmeler birçok insanın ruh sağlığı üzerinde bir baskı oluşturuyor. İntiharlar kesinlikle arttı.

Peki, Şubat / Mart’tan bu yana Cinayet İntiharlarının sayısının arttığını fark eden oldu mu? Tıpkı ilk başladığından beri ailelerini kıran ve öldüren insanlar gibi.

Bunu tek fark eden ben miyim?

… Sith_Narwhal tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Bayburt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, şukuladım 24-11-2020 17:54:53

2. elif yılmaz Reply

Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

3. Bu konu : ” Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım , memo – 139

4. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

5. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , ahmet – 238

7. Bu konu : ” Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 395

8. Erzincan merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-12-2020 19:13:14

9. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım 18-12-2020 16:42:36

10. Gürbüz Reply

Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 64

12. Tunceli merkezden ben doruk. Selam web siteniz inan ki çok güzel, saolun 30-12-2020 02:33:48

13. Tokat dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 153

14. Tokat dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 399

15. Mardin merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:28:24

16. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 16-01-2021 06:47:52

17. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . Merhaba siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 170

18. Hatay dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . Selam herkese sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 95

19. Hakkari dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 400

20. Yozgat merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-01-2021 18:07:01

21. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Covid 19 ve Cinayet-İntiharlar . Mrb sayfa yeminle çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 80

22. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link