Covid-19 ve Grip

Yanlış eşdeğer oldukları için Covid-19’u griple karşılaştırmamayı (kendi türünüzü seçti) söylüyorlar.

Bu yıl, önceki yıllardaki grip ölümlerinin ortalamasından daha fazla covid-19 ölümü var.

İnfluenza virüsü, son derece hızlı bir mutasyon oranına sahiptir, bu nedenle influenza, yıllık aşılamalar gerektirir ve diğer virüslere kıyasla muhtemelen daha yüksek bir ölüm oranına sahiptir.

Bazıları, covid-19’a karşı aşılamanın, yavaş mutasyon oranı nedeniyle sizi yaklaşık on yıl boyunca “bağışık” yapacağını düşünüyor.

İnfluenza virüsünün on yıllık bir döngüde daha fazla insanı öldürdüğünü, ardından da kesinlikle mutasyon oranlarına dayanarak covid-19’u öldürdüğünü görebilir miyiz?

gönderen … 1-800-GOFUCKYOURSELF
[comments]

“Covid-19 ve Grip” üzerine 21 yorum

1. Amasya dan kimler var. Covid-19 ve Grip . Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım , memo – 212

2. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 28-11-2020 08:32:09

3. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 93

4. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 5

5. Giresun dan kimler var. Covid-19 ve Grip . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 492

6. Kayseri dan kimler var. Covid-19 ve Grip . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 210

7. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 65

8. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 320

9. Şanlıurfa dan kimler var. Covid-19 ve Grip . Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 451

10. Ankara merkezden ben doruk. Selam sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:23:39

11. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 199

12. Isparta dan kimler var. Covid-19 ve Grip . Selam paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 56

13. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 23-01-2021 04:47:26

14. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 319

15. Bu konu : ” Covid-19 ve Grip ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler , banu – 53

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link