Gönderim Beyanı:

Yakın geleceğe baktığımızda, aşı pasaportu ve aşı doğrulaması (kurumların hizmetlerini kullanabilmek için talep ettikleri) fikri sıra dışı görünmüyor. Ticketmaster’ın, havayollarının ve yabancı kuruluşların bu tür uygulamaları açıkça kabul ettiğini gördük.

Bunların hepsi programlama ve aşının kendisiyle hiçbir ilgisi yok.

“Bize aşı kayıtlarını göster veya hizmetimizi kullanma”, esasen “bize çipi veya açlığı göster” e dönüşecektir.

ID2020’nin patentine bir göz atalım ve genel özet için mevcut

Bir kullanıcıya sağlanan bir görevle ilişkili insan vücudu aktivitesi, bir kripto para birimi sisteminin madencilik sürecinde kullanılabilir. Bir sunucu, bir kullanıcının cihazına bir görev sağlayabilir. sunucuya iletişimsel olarak bağlı

[…] Kullanıcının cihazına iletişimsel olarak bağlanan kripto para birimi sistemi, vücut aktivite verilerinin kripto para birimi sistemi tarafından belirlenen bir veya daha fazla koşulu karşılayıp karşılamadığını doğrulayabilir, ve vücut aktivite verileri doğrulanan kullanıcıya kripto para birimi verir.

Geçen yıl itilen tüm saçma 5G komplolarını hatırlıyor musunuz? Bu iki projenin birbirine bağlı kalmasını önlemek için hepsi dikkat dağıtıcıydı. 5G, insanları bu sunuculara bağlamak için gerekli altyapıyı sağlar.

Şimdi bu özette bahsedilen kripto para birimi ne olacak? Yeterince tuhaf bir şekilde, Federal Rezerv 2020’de açıkladı kendi dijital dolarlarını dağıtıyorlardı.

Bu bir realite millet. İnsan ırkının gerçek köleleştirilmesinden birkaç yıl uzaktayız. Yine de korkacak hiçbir şeyimiz yok, çünkü bunların hepsi kehanet edildi MS 96 Vahiy Kitabında.

Vahiy 13: 16-18:

Ayrıca, hem küçük hem de büyük, hem zengin hem de fakir, hem özgür hem de köle olan herkesin sağ elinde veya alında işaretlenmesine neden olur,

Böylece işareti olmadıkça kimse alıp satamazyani canavarın adı veya adının numarası.

Bu bilgelik gerektirir: Anlayabilen canavarın sayısını hesaplasın, çünkü bu bir insanın sayısıdır ve onun sayısı 666’dır.

(ID2020’nin patent numarası gerçekte WO / 2020 / 060606’dır).

96 yılında yazılmış bir Kitap, 1.925 yıl sonra meydana gelen olayları doğru bir şekilde tahmin edebiliyorsa, şansımı Tanrı’ya ve söylemesi gereken her şeye inanma konusunda deneyeceğim.

Sonunda, yapabileceğimiz en iyi şey, her şeyden önce ruhlarımızı hazırlamaktır. Hayatta olduğumuz kısa zamanımız, ölümden sonra bizi bekleyen sonsuzluğa kıyasla soluklaşıyor ve Dünya’daki zorluklarımızı gerçekte olduğundan daha az önemli hale getiriyor. Ve nereden başlayacağını bilmeyen insanlar için çok basit: Tanrı her zaman dinliyor ve tüm yarattıklarını eşit derecede seviyor. Gözlerinizi kapatın, şüphesiz işlediğimiz günahlar için sizi bağışlamasını isteyin ve O’ndan Kendisini size açıklamasını isteyin. Gerisini o yapacak.

Barış

Author

8 Comments

1. Trabzon merkezden ben ali. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım 26-03-2021 19:17:22

2. Bu konu : ” COVID-19 (ve özellikle aşısı), ID2020 için programlamadan başka bir şey değildir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 392

3. Muş dan kimler var. COVID-19 (ve özellikle aşısı), ID2020 için programlamadan başka bir şey değildir . Selamın aleyküm siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 418

4. Şanlıurfa dan kimler var. COVID-19 (ve özellikle aşısı), ID2020 için programlamadan başka bir şey değildir . Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 79

5. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” COVID-19 (ve özellikle aşısı), ID2020 için programlamadan başka bir şey değildir ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 451

7. Ordu merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 16-04-2021 13:48:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link