— Dahiliye alanında kurul sertifikasına sahip ve William Beaumont Hastanesi’nde Baş Araştırmacı olan Dr. Peter McCullough, MD’nin ifadesi. Kardiyolog olmanın yanı sıra, Michigan Üniversitesi’nden Halk Sağlığı alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Halen Texas Christian Üniversitesi’nde ve North Texas Sağlık Bilimleri Merkezi Tıp Fakültesi’nde Tıp Profesörü olarak görev yapmaktadır.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN GLOBAL RESEARCH dot CA’YA GİDİN (site reddit’te yasaklandı)

BAŞLIK: Askerler, Ordunun Yaklaşan Aşı Görevine Karşı Pentagon’a Dava Açarak Mücadele Ediyor

…SWINDLERS_USA tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Zonguldak dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 225

2. Burdur dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 207

3. İzmir dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . Selam web siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 278

4. Diyarbakır dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 276

5. Bu konu : ” “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 143

6. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Osmaniye dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 5

8. Bursa merkezden ben ali. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım 29-08-2021 05:29:15

9. Bu konu : ” “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 278

10. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

12. Kocaeli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım 03-09-2021 16:28:16

13. Bu konu : ” “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 358

14. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , doruk – 210

16. Kars dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 485

17. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-09-2021 09:30:43

18. Yozgat dan kimler var. “Covid-19 Virüsünün veya bunun herhangi bir varyasyonunun ölüm oranı, birleşik yaşlar arasında .0046’dır. . Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 464

Write A Comment