COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor?

COVID-19’dan sokaklarda geçen insanları gösteren ilk fotoğrafları hatırlıyorum. İnsanlar neden şimdi iyi? Tüm ölüler nerede?

Ölenlerin sayısı biraz şişmiş görünüyor. Neredeyse COVID-19 olan ölen herkesin sayıldığı anlaşılıyor.

Emin olduğum gibi, COVID-19 nedeniyle ölüm olmadığını söylemeye çalışmıyorum, ancak işler medya tarafından yapıldığı kadar kötü değil.

COVID-19’u alan herkes için çoğunlukla ölümcül olmadığı için BLM protestocularının çoğunlukla iyi olduğu mantıklı geliyor.

Sorumlu güçler, her yıl birkaç kez almamız gereken her şeye bir aşı uygulamak istiyor, kim bilir ne kadar süre maske takmamız söylenirken bunu yaymak istemediğimiz için. Bunu anlayanlar ve iyileşenler için de güncel aşıları almaları gerektiği söylenecek.

Dünya aptallaştı.

COVID-19 soğuk algınlığı virüsüdür, yeni olduğu kadar gerçekten kötüdür. Seni öldürebilecek birçok şey var. COVID-19’dan korkmayı bırakın.

“COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor?” üzerine 14 yorum

1. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 04:16:22

2. Muğla merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 02:31:30

3. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 04:06:33

4. Artvin dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhaba sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 406

Yorum yapın