COVID-19’dan sokaklarda geçen insanları gösteren ilk fotoğrafları hatırlıyorum. İnsanlar neden şimdi iyi? Tüm ölüler nerede?

Ölenlerin sayısı biraz şişmiş görünüyor. Neredeyse COVID-19 olan ölen herkesin sayıldığı anlaşılıyor.

Emin olduğum gibi, COVID-19 nedeniyle ölüm olmadığını söylemeye çalışmıyorum, ancak işler medya tarafından yapıldığı kadar kötü değil.

COVID-19’u alan herkes için çoğunlukla ölümcül olmadığı için BLM protestocularının çoğunlukla iyi olduğu mantıklı geliyor.

Sorumlu güçler, her yıl birkaç kez almamız gereken her şeye bir aşı uygulamak istiyor, kim bilir ne kadar süre maske takmamız söylenirken bunu yaymak istemediğimiz için. Bunu anlayanlar ve iyileşenler için de güncel aşıları almaları gerektiği söylenecek.

Dünya aptallaştı.

COVID-19 soğuk algınlığı virüsüdür, yeni olduğu kadar gerçekten kötüdür. Seni öldürebilecek birçok şey var. COVID-19’dan korkmayı bırakın.

Author

70 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, saolun

3. Van merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 04-09-2020 18:49:18

4. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 04:16:22

5. Selamlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

6. Muğla merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 02:31:30

7. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 04:06:33

8. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım

10. Selamlar web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

11. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

12. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım

13. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Artvin dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhaba sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 406

15. Bitlis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-10-2020 21:35:28

16. Antalya dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 468

17. Denizli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 01-11-2020 17:14:06

18. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 182

19. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 468

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 168

21. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 439

22. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 16:07:09

23. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 328

25. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , doruk – 223

26. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , – 350

27. Sakarya merkezden ben emin. Slm paylaşımın inanki iyi, face de paylaştım 23-12-2020 13:40:07

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 490

29. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun 29-12-2020 03:51:24

30. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , – 87

31. Bursa dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 139

32. Kayseri dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , – 217

33. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 188

34. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 59

35. Nevşehir dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 272

36. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun 22-01-2021 14:02:05

37. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 148

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 139

39. Selam sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 185

41. Sakarya merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 08-02-2021 01:19:04

42. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 12-02-2021 07:16:08

43. selamun aleyküm sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

45. Amasya dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 138

46. Bursa dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Slm sayfan inanki iyi, tebrikler , Aylin – 243

47. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-03-2021 20:26:36

48. Kırklareli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 06-03-2021 21:48:13

49. Adıyaman dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 364

50. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 103

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 22

52. Kayseri dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 42

53. Mardin merkezden ben ziya. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-04-2021 04:37:39

54. Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

55. Uşak merkezden ben Emine. Slm sayfan ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 07-04-2021 23:29:57

56. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 357

57. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 322

58. Kırklareli merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 18-04-2021 13:45:25

59. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , – 95

60. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , banu – 20

61. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 443

62. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 10-05-2021 17:52:41

63. Aydın dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 98

64. İzmir dan kimler var. COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? . Mrb web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , gaye – 165

65. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, saolun 14-05-2021 10:24:19

66. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 441

67. Bu konu : ” COVID-19’dan sokaklarda insanlar nerede bayılıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 127

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link