COVID-19’un yaklaşık 400 bin amerikalıyı öldürdüğü iddiası, insanların empoze edilen faşizme / totalitarizme uymalarını sağlamak için sürekli kullanılan bir yalandır.

COVID-19 ölümleri için ICD-10 sınıflandırması, COVID-19’un ölüm nedeni olduğuna dair bir onay gerektirmez.

400K figürü CDC’den geliyor bunu ifade eden:

COVID-19 İçeren Tüm Ölümler [1]

[1] ICD – 10 kodlu U07.1’e kodlanmış, doğrulanmış veya varsayılan COVID-19 ile ölümler.

Ve yeni ICD-10 U07.1 sınıflandırmasına ilişkin rapor ayrıca onaylamayı belirtir gerekli değil:

Ölüm belgesinde belirtilen terimler belirsizliği gösteriyorsa ne olur?

• Ölüm sertifikası “olası COVID-19” veya “olası COVID-19” gibi terimler bildirirse, bu terimlere yeni ICD kodu atanır. NCHS’nin bu vakaları takip etmesi pek olası değildir.

Ölüm sertifikasında “COVID-19” yalnızca onaylanmış bir testle mi rapor edilmelidir?

İnsanlar hep öldükleri şeylerden öldüler: kanser, kalp hastalığı, şeker hastalığı, zatürree, obezite, tıbbi hatalar, her türlü hastalık, yaşlılık, grip, kazalar vb.

Üstelik sahip olmak pozitif bir PCR testi, bir virüsle enfekte olduğunun göstergesi değildir:

PCR testleri hakkında mucitinden daha fazla kim bilir? Kary Mullis: “PCR ile, bunu iyi yaparsanız, herkeste neredeyse her şeyi bul“. MSM tarafından dikkate alınmadı.

Kasım 2020’den itibaren çalışma: PCR, SARS-CoV-2’yi algılamıyor . MSM tarafından yok sayıldı.

Bir grup Avustralyalı avukat, hükümetlerine açık bir mektup gönderdiler: “Bu bir salgın değil, Covid19 testleri, herhangi bir spesifik hastalığı test etmek için güvenilmezdir “. MSM tarafından yok sayıldı.

Yanlış pozitif oranın olduğu durumlar vardır 100%. Bu, laboratuvara bağlıdır çünkü her laboratuvar, PCR için farklı sayıda amplifikasyon döngüsü kullanır. MSM tarafından yok sayıldı.

Portekiz mahkemesi karar verdi PCR testleri güvenilir değildir ve insanları yalnızca bir PCR testine dayanarak karantinaya almanın yasa dışı olduğuve “söz konusu kişinin enfekte olma olasılığı% 3’ten azdır ve söz konusu sonucun yanlış pozitif olma olasılığı % 97“. MSM tarafından dikkate alınmadı.

Uluslararası uzmanlar şunu söylüyor: % 90’a kadar COVID vakası yanlış pozitif olabilir. MSM tarafından yok sayıldı.

Pfizer’in eski baş bilim sorumlusu: “ikinci dalga”, yanlış pozitif COVID testlerinde sahtedir. MSM tarafından yok sayıldı.

TPTB, PCR testlerinin almaları gereken şeyi algılamadığının farkındadır, bu nedenle bu testlerin dünya çapında sayıları artırması için mümkün olduğu kadar uzun süre test için kullanmamıza ihtiyaçları vardır. Bu rakamlar daha sonra toplumu bildiğimiz şekliyle dönüştürmeyi amaçlayan NWO kısıtlamalarının dayatılmasını “haklı çıkarmak” için kullanılır.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, face de paylaştım , – 223

2. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle iyi, sağolun , gaye – 49

4. Bu konu : ” COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 57

5. Erzincan dan kimler var. COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan . Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 106

6. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Bu konu : ” COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 51

8. Karaman merkezden ben Emine. Slm sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 28-02-2021 01:20:55

9. Erzincan dan kimler var. COVID-19’un yaklaşık 400 bin Amerikalının öldürüldüğü iddiası apaçık bir yalan . Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 131

10. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 28-02-2021 21:13:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link