Covid, akıllı bir virüstür.

Sadece mağazalar saat 22: 00’de kapandığında çıkacağını bilir. Öncelikle küçük işletmeleri hedef alan bu ölümcül etkileri, Amazon Depoları, Walmart, Target ve diğer büyük şirketler ve perakendede azalır. Bir bardaysanız büyük bir tehlike altındasınız ama oturup içeceğinizle yemek sipariş ederseniz dağılır. Bunu akılda tutarak güvende kalın ve hükümete güvenin.

Gönderen … adairchinchilla99
[comments]

“Covid, akıllı bir virüstür.” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 353

2. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , hatice – 431

3. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 421

4. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 411

5. Hakkari dan kimler var. Covid, akıllı bir virüstür. . Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 125

6. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. Slm siten inan ki iyi, sağolun , mehmet – 198

7. Erzurum dan kimler var. Covid, akıllı bir virüstür. . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 101

8. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 205

9. Mardin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-02-2021 11:58:55

10. Bu konu : ” Covid, akıllı bir virüstür. ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 346

11. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-02-2021 09:10:03

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link