Kategoriler
Genel

Covid alarmizmi – dört hafta sonra yeniden dirilen – en son CDC verileriyle yıkıldı.

Covid alarmizmi – dört hafta sonra yeniden dirilen – en son CDC verileriyle yıkıldı.

Covid ölümleri – sıfıra yakın – 18.04.2020’den bu yana sürekli düşüş.

Artış yok – 7/4/2020 itibariyle.

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm

Kuruluş anlatısını – alarmist anlatıyı desteklemek için sayıları geçecekler mi?

Bu bana küresel ısınmayı hatırlatıyor. Ham veriler alarmizmle çelişiyorbu yüzden sayıları modellerine uyacak şekilde yumuşatırlar, o zaman iklim hala alarmizmleriyle işbirliği yapmaz, bu yüzden sayıları biraz daha yumuşatırlar, ancak şimdilik kendi sayıları Covid için alarmist kuruluş anlatılarıyla çelişiyor.

Açık olmak gerekirse, Covid ciğerlerinize hala iki ay önce açıkladığım ortalama gripten daha fazla zarar verebilir, ancak herkes bu kadar endişe duyuyorsa, sadece organik yiyecekler, sadece kaynak suyu içerler, düzenli egzersiz yaparlar ve plastikten kaçının. Ayrıca, vatandaşları haklı olarak bir miktar geri ödeme isteyebilecek ülkelerde aptal savaşlara başlamaktan da kaçınacaklardı. Ayrıca karşılayamayacakları şeyler için borç para alamazlar, trilyonlarca borç alan politikacılara oy vermezler.

En azından NYT önderliğindeki alarmistler, ona “Wuhan Grip” diyen herkesi utandırmaya hak kazanıyorlar ve akciğerlerden başka organlara saldıran hiçbir şeye işaret etmede haklılar.

Tut …

Sadece NYT’nin H1N1 domuz gribi “Wuhan Grip” adını verdiğini ve akciğerler dışındaki organlara saldırdığını söyledi.

“Covid alarmizmi – dört hafta sonra yeniden dirilen – en son CDC verileriyle yıkıldı.” için 22 yanıt

Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 04:27:33

Samsun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-07-2020 19:22:04

Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 27-07-2020 08:55:20

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 28-07-2020 08:14:04

Karabük merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 02-08-2020 10:36:43

Şırnak merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-08-2020 10:36:44

Şırnak merkezden ben ziya. Mrb siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:36:46

Kırşehir merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-08-2020 10:36:47

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 20:27:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir