COVID Aldatmacası Antik Kabalist Komplosunu Tamamladı

Toplumdaki en aptal, en zayıf, nevrotik, bencil moronlar için bile açık olmalıdır (bilirsiniz, üniformalar giyen ve etraflarındaki dünyayı o görkemli sanrısal “erdem sinyali” sosyal maskesinin ayna görüntüsünü yansıtmak için manipüle eden o sert adamlar)…… Amerika kötü, yozlaşmış, yozlaşmış, bencil, entrikacı aşağılık adamlar tarafından altüst edildi.

http://1.bp.blogspot.com/-O2QDOIm1KuQ/S-789-Q22SI/AAAAAAAAjg/OUoAOEcTPuA/s1600/circus+Grand+Mesa+007.JPG

Bazıları, gizemli para kaynaklarıyla ….. bir grup sahte bayrak katili, oğlancı, uyuşturucu kaçakçısı ve Lucifer Illuministlerinin … toplumu kendi çıkarları için nasıl çürüttü ve bozdu.

Her nasılsa, Komünist Topluluğu röntgenciliği ve Çete Tacizi, şikayetleri imzalayan ABD vatandaşlarında kullanılan askeri silahlarla silah haline geldi mi?

Her nasılsa aynı konformistler ve Grup düşünürleri normalleştirdi En son ve en büyük psikolojik operasyon, dikkat dağıtmak, yok etmek ve dolandırmak için kullanıldı.

________________________________________________________________________________________________

https://www.henrymakow.com/

* … “*Bolşevik Devrimi’nden sonra, Hıristiyan uluslar kısa bir süre uykularını karıştırdılar ve “Yahudi Komplosunun” bir bağnazın hayal ürünü olmadığını, daha çok tarihi, güncel olayları ve genel olarak insanlık durumunu anlamanın anahtarı olduğunu kabul ettiler.

Tarih, Kabalist (satanist) merkez bankacılarının insan ırkını savaş (soykırım), “devrim”, sosyal mühendislik ve finansal çöküşü ana araçları olarak kullanarak boyun eğdirmeye yönelik uzun vadeli gizli planının ürünüdür …

Oswald Spengler, “Batının Gerilemesi” (1918) adlı kitabında, Almanya ve İngiltere’deki yönetici sınıfların neredeyse bütün bir neslinin Birinci Dünya Savaşında telef olduğunu kaydetti.

“Böylelikle Anglo-Sakson ırkı, kaçınılmaz olarak yerini muhtemelen doğudan daha güçlü başka bir ırka bırakacağı geri dönüşü olmayan bir gerileme dönemine girmişti.”

Komünizmin yükselişinde ve Yahudilerin Amerika Birleşik Devletleri’ne kitlesel göçünde, birçoğu bu fethi Yahudilerle özdeşleştirdi …

İlk makalede, okült konusunda uzman Copin Albancelli, “Devrimci Masonluğun arkasında çalışan okült gücün Yahudi ulusunun gizli hükümeti olduğunu” belirtti.

Makalede bir | Hıristiyanlığı seçen bir Yahudi Abbe Joseph Lehman’ın “Hıristiyanlığa karşı İbranice düşmanlık Yahudileri gizli toplumları kullanmaya yönelttiğini” söyledi. Musa’nın zamanından beri, gizli bir kabal “İbrani dininin en yüce hakikatlerinin” koruyucusuydu ve ortalama bir Yahudinin aksine, dünya hakimiyeti konusunda cehennemdeydi.

Morning Post, daha sonra, Protokoller of the Elders of Sion’un bir aldatmaca olmadığını onayladı. Amacı “Davut’un kanından bir kral tarafından dünya hükümeti” kurmaktı.

Protokoller Yahudileri Masonluk ile ilişkilendirdi. “Bir iç veya Yahudi masonluğu, gerçek yönetim gücü ve körü körüne takip eden bir dış veya Yahudi olmayan masonluk vardı. [the direction of the former.]

Post’a göre, Protokoller Fransız Devrimi için itibar kazandı: “Goyimlerin doğal aristokrasisinin yıkıntıları üzerine, paranın aristokrasisinin başını çektiği eğitimli sınıflarımızın aristokrasisini kurduk.”

Morning Post, Protokolleri Rus Devrimine bağladı. Bankacıların “işçi sınıfına hizmet etme iddiası” hilesi altında, Kabalist Yahudilerin sosyalistlerin, komünistlerin ve anarşistlerin desteğini kabul etti …

Tasarlanmış bir mali çöküşün ardından, goyim “bize dünyanın tüm büyük güçlerini yavaş yavaş emmemizi ve bir süper hükümet kurmamızı sağlayacak uluslararası güç sunmaya zorlanacak.”

NWO gibi mi geliyor? Yahudi olmayan sığırlar Kabalist Yahudi efendileri için çalışacak. Bir eğitim sistemi, goyimlerin zihnindeki “eski durumlarına dair her türlü hatırayı” silecek ve “Yahudi dinini evrensel inanç olarak kuracaktır.” …

Not: Daha da gülünç olanı, İsrail’in Amerika’nın dış politikasını nasıl yönettiği ve bunun bedelini goyimlere ödetmesi ve moronların hala “emirleri yerine getirmesi”?

http://1.bp.blogspot.com/-zXiGz5hOkcI/TWOhhuO5KLI/AAAAAAAADM0/MIBGguGCu4A/s1600/PB170206.JPG

Ve şimdi, NWO BM Gündemi 2030 … tüm hıristiyan ailelerin kurbanı olabileceği zehirli bir aşı raketiyle sahte bayrak korkusu yükünü hafifletmek isteyen Bill Gates adlı başka bir şüpheli karakterle şişman yüzünü gösteriyor. Bu örtülü bir savaş ve Bill Gates’in hangi ülkeye sadık olduğunu biliyorsunuz ve bu Amerika değil.

Merak etme salak devriyesi … büyük, cesur, sert adamınız, bebek brülörleriniz, anne atıcılar ve FBI-DOJ ticareti yapan kokain ….. size gerçek suçluların kim olduğunu söylemeyecek, çünkü onlar yok “Ulusal Güvenlik” in RICO suçunu onurlu kamu hizmeti için çifte meşe izni kümeleriyle vatansever bir yiğitliğe dönüştürmek için nasıl kötüye kullanıldığını öğrenmenizi istemiyorum.

“COVID Aldatmacası Antik Kabalist Komplosunu Tamamladı” üzerine 15 yorum

1. Gaziantep merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, tebrikler 26-09-2020 13:44:02

2. Ağrı merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 29-09-2020 05:07:18

3. Amasya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 04:11:42

4. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Aksaray merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:19:59

6. Yozgat dan kimler var. COVID Aldatmacası Antik Kabalist Komplosunu Tamamladı . Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 411

Yorum yapın