Amerikan koyunlarının büyük çoğunluğu halihazırda eyalet ve yerel maske kurallarına uymaktadır. Bu sadece COVID aldatmacasını daha da kötüleştiriyor çünkü yüzleşelim, Amerikalıların çoğu (boktan okullar, boktan medya sayesinde) maskeleri düzgün takamayacak kadar aptal.

Maskeler yalnızca doğru kullanılırlarsa etkilidir. Pratikte HİÇ KİMSE bunları doğru şekilde kullanmıyor.

Dokunursan masken kirlenir. Birkaç saatlik kullanımdan sonra maskeleriniz kirlenir. Maskeniz, araba koltuğunuza veya kontrol panelinize oturursa kirlenir. Maskeniz ile kirlenmiş BOK onunla bir banyoya girersen.

Neler olduğunu gördün mü? Maske takma konusunda herhangi bir eğitim almadan maske takmanız söylendi. Şimdi yanlış maske takıyorsunuz ve kendinize hastalık veriyorsunuz. Ve bir an olsun hükümetin, medyanın ve tıp kurumunun bunu bilmediğini düşünmeyin. Bunu kesinlikle biliyorlar ve sizi yine de giymeye zorluyorlar.

Author

28 Comments

1. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 26-11-2020 06:18:01

2. Zonguldak dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Selam herkese sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 354

3. Aydın dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 103

4. Kilis dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 130

5. Osmaniye dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , – 477

6. Bartın dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 28

7. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 389

8. Isparta merkezden ben banu. Selamlar siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-12-2020 21:54:45

9. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Merhabalar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 443

10. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 415

11. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 198

12. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , emin – 102

13. Adana dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 368

14. Gaziantep dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, şukuladım , ali – 352

15. Yozgat merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-01-2021 23:08:53

16. Tunceli dan kimler var. COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. . Slm web siten ciddiyim iyi, saolun , ali – 411

17. Kastamonu merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-01-2021 20:03:23

18. Tokat merkezden ben . selamun aleyküm siteniz valla güzel, sağolun 18-01-2021 14:35:45

19. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

20. Çanakkale merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-01-2021 11:25:43

21. Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

22. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

23. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 447

24. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 499

25. Denizli merkezden ben doruk. Selam web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 11:29:20

26. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 25-02-2021 21:49:12

27. Bu konu : ” COVID aldatmacasının bir parçası da, hastalanma riskinizi artırmak için sizi kontamine maskeler takmaya zorlamak ve ardından bu hastalığı COVID olarak etiketlemektir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, tebrikler , banu – 470

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link