Ünlü Force Vax argümanlarından biri, covid aşısı ile ilgilenmeyen tüketicilerin temelde aptal veya cahil oldukları ve sadece “bilim adamlarının” veya “Dr’lerin” onlara söylediklerini yapmaları gerektiğidir.

Sanki bir taraf “Bilim Karşıtı” ve diğer taraf “Bilim Uzmanı”. Bu çerçeve onların argümanlarını destekliyor.

Ancak “Meşru Diktatörlük” diye bir şey yoktur.

Demokrasi Demokrasidir.

Bunu benim için paylaşmak istedim, Bilim adamına karşı aptalca bir durum değil.

İlaç Bilim adamları, etkili olduğunu iddia ettikleri birçok ürün üretirler. İlaçların çoğu etkilidir. Ama sana nasıl yardım edecekler?

Bir tüketici olarak, bulabileceğiniz kanıtlara dayanarak aşı ürününün size yardımcı olması gerektiğine karar verirsiniz.

Tedavinin sizin için ne kadar etkili olduğunu siz belirlersiniz.

Yaralanma veya yan etki raporları gibi tüketici ile ilgili kanıtlar her zamankinden daha önemlidir ve hala Altın standart kanıttır.

Bu ilaçları üreten bilim adamları, bunların yararları VE sınırlamaları ve benzerleri olacağını biliyorlar.

Gerçek şu ki, bilim dünyası her zaman aktif bir tartışma olmuştur ve hepsinin kitlesel covid aşı kullanımı konusunda hemfikir olduklarını düşünmek yanlıştır.

Diğerlerinin yanı sıra ilginç Dr. Bhakdi, Dr. Cahill ve Dr. Risch, toplu aşı kullanımına başka alternatifler önerdiler. Ve meslektaş incelemesinden geçmiş kanıtlar üretebilirler.

İnsanların, sağlıkla ilgili kararlar vermeniz için sizi zorlamak için “Bilim adamlarını” kullanmalarına izin vermeyin. Kendi hakkınızda mükemmel bir şekilde niteliklisiniz.

Bu, Scientist’e karşı bir tartışma değil. Her iki taraftaki hem tüketiciler hem de profesyoneller ile bir tartışma için çok fazla kanıt var.

Bu Tartışmanın bir parçası olun. Ortalama değilsin.

Herkes genetik olarak% 100 benzersiz ve özeldir.

Sen gittikten sonra sen olmayacaksın. İstatistik değilsin.

Değerlisin, doktora ya da değil.

Çalış, Oyna, Öğren, Eğit.

Ne yaparsan yap. Bu tarih.

Author

9 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Batman dan kimler var. Covid Aşı Facalcy ve SİZ . Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, saolun , Hasan – 72

3. Mersin dan kimler var. Covid Aşı Facalcy ve SİZ . Selam herkese sayfa yeminle iyi, teraziye tıkladım , banu – 47

4. Muş dan kimler var. Covid Aşı Facalcy ve SİZ . Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 223

5. Sakarya dan kimler var. Covid Aşı Facalcy ve SİZ . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 492

6. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Covid Aşı Facalcy ve SİZ ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, şukuladım , emin – 478

8. Amasya merkezden ben banu. Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-04-2021 03:28:20

9. Muş dan kimler var. Covid Aşı Facalcy ve SİZ . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 385

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link