Ya covid aşısı, küresel seçkinlerin dünyadaki “itaatsiz” özgür düşünürleri öldürmesinin bir yoluysa.

Aşılanmayanların büyük bir kısmı, hükümetlerin ve küresel seçkinlerin gündemlerini ilerletmek için kullandıkları MSM anlatısına karşı çıkan insanlar.

Ya önümüzdeki birkaç yıl içinde aşılanmamış herkesi öldüren başka bir tür çıkarsa, hayatta kalan tek kişi koyunlar ve itaat etmek isteyenler olacak.

Korkunç düşünceler

31 Comments

1. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler 02-06-2021 15:15:21

2. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 459

3. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 442

4. Gümüşhane dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 134

5. Batman merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 06-06-2021 07:39:03

6. Eskişehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 16:26:57

7. Hakkari merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-06-2021 18:26:17

8. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

9. Gaziantep dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . Selam herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 97

10. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 456

11. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 228

12. Sakarya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-06-2021 11:31:13

13. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 180

14. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . Selam web sitesi valla güzel, saolun , elif yılmaz – 243

15. Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, saolun

17. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 441

18. Erzurum dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 141

19. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Adıyaman dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . Slm bu web sitesi gerçekten iyi, saolun , mehmet – 77

21. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 154

22. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

23. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 01-08-2021 22:46:39

24. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 499

25. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, teşekkürler

26. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

27. Bu konu : ” Covid aşıları – alternatif bir bakış ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 57

28. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-09-2021 00:33:00

29. Elazığ merkezden ben memo. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-09-2021 22:20:21

30. Edirne dan kimler var. Covid aşıları – alternatif bir bakış . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 39

Write A Comment