Hey millet – burada hırslı komplo teorisyeni. Geçen ay çantayı korumaya çalışmakla çok meşguldüm. Şimdi bir dakikam var, biri beni aşı denemelerinde çay konusunda yakalayabilir mi? Çılgınca bir şey mi oldu? Ayrıca geçen ay kaçırmış olabileceğim diğer her şeyi aşağıya bırakın. Adamlarımı çok takdir etti.

Author

29 Comments

1. Yalova merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 02-01-2021 23:26:36

2. Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Ağrı dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . Slm sayfan harbiden çok iyi, sağolun , banu – 471

4. Denizli merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-01-2021 03:17:30

5. Sakarya merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-01-2021 03:25:25

6. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

7. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler 13-01-2021 10:31:06

8. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

9. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 313

10. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 123

11. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Adıyaman merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 23-01-2021 02:31:17

13. Van merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 18:26:48

14. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Batman dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 20

16. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 242

17. Van dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 309

18. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

19. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 472

20. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 218

21. Van merkezden ben ali. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-03-2021 06:44:15

22. Ankara dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 210

23. Uşak dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 4

24. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 63

25. Aydın dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 48

26. Bu konu : ” COVID aşıları ile neredeyiz ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 418

27. Kars merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 00:01:19

28. Zonguldak dan kimler var. COVID aşıları ile neredeyiz . Merhaba herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link