Görünüşe göre kızım bir hastanede / kolejde diş bilimleri okuyor (o bir stajyer). Mavi zorunlu covid aşılarından yeni çıktılar. Bununla ilgili herhangi bir hukuki içgörüsü olan var mı?

İnsanlara potansiyel olarak zararlı bir ilacı emredebilirler mi? Hükümet henüz bunu zorunlu kılmadı ve yapabileceklerini de sanmıyorum… Bu boktan nasıl çıkılacağına dair bir fikriniz var mı?

Not – Ben Hindistanlıyım ve ikimiz de deneysel aşılarız.

24 Comments

1. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım

2. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Merhaba siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

5. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 16-06-2021 06:46:05

6. Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Sivas dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Slm siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 453

8. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 02-07-2021 23:01:28

9. Diyarbakır merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım 08-07-2021 04:24:06

10. Tokat dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 224

11. Diyarbakır dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Mrb paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 341

12. Bu konu : ” Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? ” çok güzel. Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 490

13. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

15. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-07-2021 12:43:50

16. Antalya dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 439

17. Batman merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, teşekkürler 30-07-2021 13:23:56

18. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Antalya dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 222

20. Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

22. Hatay dan kimler var. Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? . Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 239

23. Bu konu : ” Covid aşılarını zorunlu kılabilirler mi? Deneysel bir ilacı zorunlu kılmak yasa dışı değil mi? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 36

24. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 17:06:37

Write A Comment