Herkese selam. Hepiniz aşı olma histerinin farkında olduğunuz için, aşı yaptırmamızın ardındaki komploların neler olduğunu bilmek istedim, bu aşı bize ne yapar? Bizi uysal yapacak mı? Bizi değiştirecek mi? DNA’mızı değiştirecek mi? Her şeyi bilmek istiyorum lütfen ve teşekkürler.

Author

27 Comments

1. Bartın dan kimler var. covid aşısı . Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 201

2. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler

3. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 108

5. Kastamonu dan kimler var. covid aşısı . Slm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , mehmet – 244

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım

7. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 06-08-2021 04:07:53

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Slm web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 489

10. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 496

12. Bitlis merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım 13-08-2021 13:23:15

13. Sakarya dan kimler var. covid aşısı . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 169

14. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler

16. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , emin – 169

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 405

19. Samsun merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, tebrikler 31-08-2021 19:50:39

20. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 361

21. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, sağolun 07-09-2021 00:17:25

22. Tunceli dan kimler var. covid aşısı . Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , Aylin – 433

23. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 252

24. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler 23-09-2021 11:48:06

25. Bitlis dan kimler var. covid aşısı . Mrb siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 302

26. Bu konu : ” covid aşısı ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 240

Write A Comment