Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar.

Ya şimdiye kadarki tüm covid-19 salgını dikkatlice yönetilen küresel bir “felaket” ise, bu zamana kadar neredeyse bir yıl olan “felaket” e, geri zekalı halkın buna eşlik etmesi için en uygun zaman gibi görünen bir biyoteknoloji olsaydı: bir biyoteknoloji şirket mucize aşıyı yayınladı …

sadece bir aşı olmaması dışında, insan genomunu büyük ölçekte düzenlemek için bir deney – geç dönem kapatalizmin nihayet genetik kodumuza sahip olması ve insan olarak bize sahip çıkması için mükemmel bir fırsat. Kurumsal dünya tüm hayatımızın kontrolünü ele geçirebilir mi? Nasıl yaşlanıyoruz? Alkolsüz içecekler için tercihlerimiz? Kanser olursak? Bağımlılıklarımız mı? Düşüncelerimiz? Sınırlamalar nelerdir? “Alman soyundan gelen tüm insanlar artık kısır, bizim hatamıza haykırıyor!” Diyebilir miyiz? Aşı, her birimize benzersiz bir tanımlayıcı sağlamak için kullanılabilir mi?

Açıkçası pandemi, dünya çapında hükümetlerin tüm etik sınırları ve özgürlük ve mülkiyet haklarını ortadan kaldırmasına izin verdi … neden kendi kaderini tayin ve biyolojinin özüne de gitmeyelim?

Bunun sadece bir aşı olduğu en iyi durumda bile (TAMAMEN KANITLANMAMIŞ BİR GEN DÜZENLEME TÜRÜ), insanlığın manipüle edilmesine ve hatta genlerini düzenlemeye zorlanmasına yol açması en iyi ihtimalle distopik ve korkunçtur. Bu kabataslak boktan dolayı önümüzdeki bir yıl boyunca kimsenin bana iğne ile gelmesine kesinlikle izin vermeyeceğim.

İtirazım için hakları veya “ayrıcalıkları” kaybedeceğimden korkuyorum. Hareketlilik – havayolu uçuşları – hareket özgürlüğü, kurumlara erişim, normal bir yaşamın tuzakları, uyumsuzdan zorla kaldırılabilir. Markete gitmek için genlerimi düzenlemek zorunda kalırsam COLD bir gün olacak ve aslında durum bu olursa Meksika’ya taşınmayı planlıyorum.

Moderna aşısının tam detaylarını bir komplo olarak söyleyebilir miyim? Hayır, ama EN İYİ DURUMDA söyleyebileceğim şey (burada covid tamamen gerçek ve aşı sadece bir aşıdır) hala öyle.

“Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar.” üzerine 27 yorum

1. Mersin dan kimler var. Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 160

2. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, saolun , hatice – 291

3. Düzce merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:04:32

4. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 34

5. Bolu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-12-2020 05:12:38

6. Balıkesir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:39:23

7. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 96

8. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 463

9. Tokat merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 02-01-2021 15:13:58

10. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, saolun , Aylin – 414

11. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , ahmet – 107

12. Tunceli dan kimler var. Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. . Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 324

13. Rize merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 19:19:55

14. Sinop dan kimler var. Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. . Selamlar web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 251

15. Çorum dan kimler var. Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. . Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 427

16. Siirt dan kimler var. Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 347

17. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Slm paylaşım cidden dikkat çekici, saolun , ziya – 153

18. Bu konu : ” Covid Aşısı, dünya insanlarının kurumsal kontrolü için bir başka büyük adımdır. Sonunda genlerimize sahip olacaklar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , ahmet – 375

19. Kars merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-02-2021 01:10:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link